Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elég biztonságos az óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég biztonságos az óvszer vagy fogamzásgátló tablettára is szükség van?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, még soha nem feküdtem le senkivel, és nem is tervezem egy pár éven belül, csak azért kérdem, mert nem igazán értek az ilyen dolgokhoz. Légyszi ne nézzetek hül.yének
2012. jan. 13. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi baj, hogy megkérdezed, inkább, mint hogy úgy vágj neki a dolognak, hogy nem tudsz semmiről semmit. Hát szerintem az elején, még elég a gumi, mivel az a nemi betegségek ellen is véd, ha pedig már tartós a kapcsolat, akkor el lehet gondolkodni a gyógyszerszedésen. Egyből nem kell azzal kezdeni, főleg nem túl fiatalon, mert azért rendesen van benne hormon. Sokak kardoskodnak amellett, hogy ne szedje az ember, mert nagyon veszélyes, ha a hormonokkal mahinálnak, de én még mindíg ezt tartom a legbiztonságosabb módszernek (már persze ha az önmegtartóztatást nem számoljuk :D ). Én is szedem, nem volt még belőle semmi gondom, még kényelmesebb is, ha az ember tudja mikor fog megjönni, mert nekem mielőtt elkezdtem volna szedni, eléggé össze vissza voltak a dolgok, de legalábbis pontosan kiszámolni lehetetlen volt. Ha idáig jutsz, keresel egy jó nőgógyászt, és megbeszélitek a dolgot.
2012. jan. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én 6 éve csak gumival csinálom és sose szakadt ki, semmi gáz nem volt 21L
2012. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!