Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a 2. héten kimarad több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a 2. héten kimarad több tabletta akkor bekövetkezhet terhesség?

Figyelt kérdés
Pusztán csak érdekel a dolog, mert a tájékoztató megemlíti, hogy mi a helyzet akkor, hogyha az első, illetve a harmadik héten marad ki tabletta, de a második hétről nem beszél. Engem viszont nagyon érdekel a dolog és szeretném tudni. :D Mi van akkor ha a második héten marad ki tabi? És mi van akkor, ha több tabi is kimarad? És csak az osztás elkerülése érdekében, nem nem akarok terhes lenni. ha az akarnék lenni, nem szednék tabit, szóval újra írom, pusztán csak érdekel. :)
2012. jan. 17. 03:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze.
2012. jan. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
ajánlanám a figyeledbe a tabletta mellé járó tájékoztatót!!!
2012. jan. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Odaírtam te nagyon okos utolsó, hogy nem ír a második hétről semmit. Szóval mielőtt válaszolsz tisztelj már meg annyival, hogy végig olvasod amit írtam, így megóvod magad attól, hogy baromságokat írj. Köszi. :)
2012. jan. 17. 15:50
 4/10 anonim válasza:
0%
mindegyik fogamzásgátlónak írnia kell az ilyendolgokról, szóval te borzasztó okos(már a kérdés is kimutatja, hogy mennyi eszed van..) TANULJ MEG OLVASNI! -.-
2012. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
"Ha egy filmtablettát hagyott ki a második héten vegye be a kihagyott tablettát bla bla". DE nem beszél arról, hogy mi van ha többet hagy ki valaki. És elég jól tudok olvasni, sőt lehet, hogy meglepő de még írni is. :)
2012. jan. 17. 22:19
 6/10 anonim válasza:
0%
a lényegen nem változtat..eszed nulla, ha 1 csomó tablettát kihagysz..
2012. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy tablettát sem hagytam ki. Leírtan, hogy érdekel, mert nem volt rajta a tájékoztatón. Te tényleg nem vagy képes annyit megtenni, hogy elolvasd amit írtam vagy csak ennyire veszekedni akarsz? Majd ha gyereket akarok leteszem a gyógyszert és várok 3 hónapot, hogy kitisztuljon a szervezetem. Miért fizetnék a gyógyszerért, ha kihagyom a szemeket? Nem értelek. Úgy látszik a te eszed 0 ha egy olyan egyértelmű tényt, hogy kíváncsi vagyok nem tudsz felfogni. Szégyen. -.-
2012. jan. 17. 23:09
 8/10 anonim válasza:
Nekem most,a harmadik héten maradt ki véletlenül egy tabletta!5 éve szedem,még sosem felejtettem el bevenni egyszer sem,de most valahogy annyira szétszórt voltam,hogy kimaradt:S
2012. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
*És a kérdésedre válaszolva,kiegészítő védekezést kell alkalmazni egy hétig!Legalábbis az én gyógyszerem betegtájékoztatója szerint így kell cselekedni! :) 22:01-es voltam!
2012. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:) Az enyém nem írja és kivi voltam, hogy miért nem. :D
2012. jan. 19. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!