Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esély?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély?

Figyelt kérdés
Kilyukadt a gumi szex közben, de nem élveztem el, csak előváladék ment bele. Az aktus után 3 órával be is vette a 72 órás fogamzásgátló tablettát. Mekkora az esély, hogy nem lesz semmi?
2012. jan. 17. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi. nyugi
2012. jan. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50-50% vagy lesz vagy nem.. benne van a pakliban
2012. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nos. Nézzük elejéről:

Kiszakadt az óvszer. Nem élveztél bele, csak az "előváladék" amiről azt mondják tartalmaz egy-két spermiumot. Na erre azért mondok valamit. Hogy lehet benne spermium, mikor ezt az előváladékot a prosztata termeli, és az ondótartály teljesen más helyen helyezkedik el tőle, egy zárt helyen... Na mindegy:))

Másodszor, pedig bevette a 72 órás tablettát, tehát gyakorlatilag 99,99% hogy semmi sem történik. Csak azért nem 100%, mert semmi sem biztos ^^ De nem kell félned, semmi gond:)

2012. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1.Nem értem,hogy szakadhat ki a gumi.Én már 15 éve használok gumit soha nem szakadt ki...


2.Előváladéktól szerintem még SOHA SENKI nem esett teherbe és nem is lehet szerintem..


3.Teljesen felesleges volt mérgezni magát a nagy adag hormonnal amit a 72órás tabi tartalmaz ráadásul felesleges pénzkidobás is volt.


Ésszel gyerekek a szexelést..

2012. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"2.Előváladéktól szerintem még SOHA SENKI nem esett teherbe és nem is lehet szerintem.. "


de, van rá minimális esély.(ismerös körben is van akinek már igy született) szerintem inkább szenvedjen 1-2 hónapig meg vigyázón 6 hónapig ahelyett hogy egy nem kívánt gyerek 1-10évvel előbb bejöjjön az életükbe

2012. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
warlock hagyjuk már ezt az ismerősöm igy meg úgy meg hallottam hogy blablabla...
2012. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!