Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ajánlanátok jó védekezési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlanátok jó védekezési módszert 20 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Eddig óvszert használtunk de párom is szeretné már anélkül, már 2 éve úgy csináltuk csak.

Fogamzásgátló nálam szinte kizárva mert igy is túlsúlyos vagyok, és fogyni is nehezen, lassan tudok. Attól pedig még többet híznék nemhogy fogyni tudnék.

Vagy létezik olyan tabletta aminek nincs hízlaló hatása??

Ha ezt a két módszert kizárjuk akkor nem is marad más?? Megszakítással nem próbálkoznék inkább.


2012. jan. 18. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül hizlal a tabletta.Menj orvoshoz,hogy javasoljon neked valamit.
2012. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én erről olvastam itt GYK-n nem tudom mennyire jó vagy sem :)

[link]

2012. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a barátnőm Yasminelle-t használ. elégedett vele
2012. jan. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én nuvaringet használok, ami szintén hormonális fogamzásgátló, akárcsak a tabletta, viszont kevesebb hormon van benne, és kevésbé kell figyelni, hogy betartsd, mert csak berakod, három hét múlva kiveszed, egy hét múlva újra fel. nekem a mellem nőtt egy ici-picit tőle, viszont hízni abszolút nem híztam.
2012. jan. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gázspray, vipera. Nem árt ha eljársz valami önvédelmi tanfolyamra is. De legegyszerűbb, ha beszerzel egy erős pasit, mint amilyen én is vagyok.
2012. jan. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!