Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátom nem bírja a gumit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem bírja a gumit, én viszont nem akarok tablettát szedni. A megszakításos módszert javasolta. Úgy hallottam, az előváladéktól is teherbe lehet esni. Igaz ez? Ajánlanátok esetleg más védekezési módszert?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Igaz.
2011. okt. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teherbe lehet esni úgy is, kb. fele akkora esélyed van a terhességre, mint ha nem védekeznétek.


Másrészt a barátod egy ba.rom, akit nem érdekel, ha teherbe ejt, lesza.rja, hogy te milyen mellékhatásoknak teszed ki magad, és kb. a véleményedet is lesza.rja.

Gondolom, ő is úgy van vele, hogy te esel teherbe, akkor védekezz te, őt ugyan nem érinti.


Ennyi latexérzékeny ember a világon nincs, mint ahányan itt elírják, hogy a "barátom nem bírja a gumit". Latexmentes gumi is van.


Az óvszer az EGYETLEN, ami nem csak a terhességtől véd, de a nemi betegségektől is.

Se a tabletta, se semmi más nem véd meg a fertőzésektől, és nem az AIDS az egyetlen, ami nemi betegség.


Ha nem szokott óvszert használni, akkor kíváncsi lennék, mit szólna, ha kérnél tőle egy orvosi igazolást, hogy mindenféle fertőzésre negatív, és biztonságos vele a szex gumi nélkül is.


Azt szokták mondani, hogy ott van pl. a hüvelygyűrű, de annyira biztonságos, hogy tegnap mutatta be a rokonságnak XY. a "kis balesetet".


Sokkal többen esnek mellette teherbe az ismerőseim között, hogy azt ajánlani merném.

2011. okt. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

life styles szűrke gumi(legvékonyabb)

Írd be a google-be hogy fogamzásgátló és meglepődhetsz hogy mennyi mindent kidob!!!!

2011. okt. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Én is megszakításos módszert alkalmazunk.És mindig időben ki tudok szállni,ezt nem hiszem el senkinek hogy nem érzik egyesek hogy mikor kell megállni.Ha véletlenül terhes lenne akkor sincs semmi mert megtartanánk de ez ilyen formában még nem fordult elő.
2011. okt. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 2 évig csináltam megszakítással, nem lett semmi bajom, DE..


..a barátod elég nagy s*ggfej, hogy ezt javasolta. Mi azért csináltuk így, mert se ő, se ÉN nem szeretjük a gumit. Tehát én vállaltam a felelősséget. Ha te nem vállalod a kockázatot, akkor találjatok valami más megoldást. Egyébként a pharmatex+megszakítás nem rossz dolog elvileg, bár én sose próbáltam.

2011. okt. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen elég sokan. Gumi használata mellett is van aki belecsöppen abba a bizonyos 1%-ba. Megszakításos meg 50-50. Vagy bejön vagy nem. Ha már úgy vagytok együtt h nem gond a baba akkor lehet használni, amúgy meg olyan mintha a barátod lyukas gumit javasolt volna.

Van még egy pár módszer, ha nem tablettát szednék azt hiszem én a pesszárium+spermicid mellett döntenék.


Itt egy teszt ami esetleg segíthet mi neked a legideálisabb:

[link]

2011. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
csak annyit fűznék hozzá hogy nagyszüleim egy életen át "védekeztek" megszakítással, egyetlen egy nemkívánt gyerekük sem született! és mamámat ismerve, nagyban nyomták az ipart... nem azt mondom hogy követendő példa, de azért annyira nem rossz a helyzet mint sokan itt rémisztgetnek vele. biztos mind gumigyáros meg tablettagyáros, és elakarják adni... :P utolsó mondat persze vicc :)
2011. nov. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

7/7 nek 100% igaza van.

Én is megszakitásal csinálom és sosem volt még baj mert én érzem hogy mikor kezdenék elélvezni,hogy mikor indul meg bennem,de ugylátom sok férfi erre nem képes,nincsen érzésük.

2011. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A te felelősséged, hogy mit vállalsz be és mit nem. A megszakításos módszer mellett egy év alatt 35% az esély a terhességre (védekezés nélkül 80%). Szóval BAROMI SOK!


Ha neked megér ekkora kockázatot, akkor csináld. Csak aztán ne gyere sírni, hogy terhes vagy, a barátod meg esetleg lelépett.


De van a gumin és a fogamzásgátló tablettán kívül is megoldás.

Pl. a megszakítást kiegészíthetnétek spermiciddel, vagy spermicid és pesszárium együtt.

2011. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!