Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma volt peteérésem és mai nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma volt peteérésem és mai nap megszakítással védekeztünk, van esély, h teherbe essek?

Figyelt kérdés
Én szeretném, ha a sors így hozná! :) Párom macerás akarja is meg nem is, így a sorsra van bízva! Flúgos, de szeretem és terhes akarok lenni!
2012. jan. 18. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

A megszakításos "védekezés" legnagyobb hátránya nem az, hogy az előváladéktól lehet akár terhesség is, hanem az, hogy nem sikerül "megszakítani" a dolgot. Gondolom ha megszakítottátok sikeresen és semmi nem ment be, akkor minimális az esély.

Egyébként ha a sorsra akarjátok bízni, akkor egész egyszerűen ne védekezzetek, akkor se biztos, hogy első alkalommal baba lesz a dologból.

2012. jan. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

van esélye, de annyira azért nem sok. ha teherbe akarsz esni, akkor rendesen csináljátok :D


viszont... én a helyedben nem csak arra gondolnék, hogy ÉN teherbe akarok esni, meg babát akarok. hanem arra is, hogy a párom esetleg nem akar, és akkor meg fog romlani a viszony (meg fog... ez túl nagy ellentét ahhoz, hogy csak úgy elszálljon a dolog). szóval inkább beszélgessetek még róla.

2012. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esély van ég megszakítással is. Nem hittem, hogy ebben a kategóriában valaha leírom: drukkolok!
2012. jan. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erőszakkal teherbe ejteni egy nőt ugyanolyan gáz, mint erőszakkal apává tenni egy fiút.
2012. febr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!