Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha elmentem a barátnőmbe a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmentem a barátnőmbe a menstruáció előtti nappal, és véletlen valami "becsúszott volna" akkor az nem csúszik át a következő havira ugye? Lentebb.

Figyelt kérdés

Tehát ha azért mert most elmentem benne és ettől terhes lesz ,akkor már a holnapi mensijének se kéne megjönni?


Remélem érthető:)


Retardált "vicces" gyerekek nemérdekelnek:D


2012. jan. 19. 21:36
 1/9 zseni001 ***** válasza:

Mi csúszott be?

Megtudod holnap, nem most kéne aggódni.

2012. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha most terhes lenne, akkor attól még a most aktuális menzesze nyugodtan megjöhet, ugyanis a petesejt a petevetékben termékenyül meg, és csak több nap után jut a méhbe - addigra meg már vége van a menzesznek. A holnapit semmi esetben sem befolyásolja, az mindenképpen megjöhet.
2012. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, nem te fogod magadat kikapartatni, ha összejön. Amúgy meg nem jelent semmit, ha megjön neki. Sok nő hónapokig menstruál terhesség mellett.
2012. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A megtermékenyülés és a beágyazódás között 6-10 nap van átlagban. Addigra elmúlik a menzesz is. Így nem állja meg a helyét a felvetés, miszerint, ha a nő a menzesz előtti napokban termékenyül meg akkor nem lesz menstrúációja.


De a legviccesebb az egészben az ,hogy kb. 10-16 oldal található a neten evvel a témával kapcsolatban és te még ezt sem találtad meg :P

2012. jan. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Félre ne értsetek.Szed fogamzásgátlót,csak kíváncsi voltam...
2012. jan. 19. 22:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a gond? :D
2012. jan. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Félre ne értsetek.Szed fogamzásgátlót,csak kíváncsi voltam...


És csak webkamszex volt, ugye? Mert akkor kicsi a valószínűsége, de kizárni akkor sem lehet:DD

2012. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó jó,csak parázós vagyok:DD...
2012. jan. 19. 22:32
 9/9 anonim válasza:
ha annyira parázol, vegyél tesztet, bár tabi mellett valóban felesleges. de ha nem hagy nyugodni inkább perkálj a tesztért, mint végigparázni az egész hónapot :) fő a nyugalom :D
2012. jan. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!