Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex termékekről mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex termékekről mi a vélemény? Volt aki teherbe esett a használata alatt?

Figyelt kérdés

Sajnos nem szedhetek egészségügyi okokból fogamzásgátló tablettát(kiderült, hogy trombózis gyanúja miatt nem szedhetem tovább...) És mindketten nagyon utáljuk a barátommal a gumit. Nem elég, hogy így egyikőnknek sincs nagyon kedve a szexhez, másrészt én csak úgy tudtam elélvezni ha nem használtunk gumit, így pedig sajnos nincs orgazmusom:( Eszünkbe jutott a pharmatex hüvelykúp vagy hüvelytampon, de félek a teherbeeséstől. Hiszen ez mégsem annyira megbízható. Volt már aki a használati utasítást betartva teherbe esett vele?


Melyik a jobb? A hüvelykúp vagy a hüvelytampon?


Köszi szépen! (Tudom, hogy van már fent ilyen kérdés, de engem az aktuális információk érdekelnek!


2012. jan. 20. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Önmagában ne használd, ha nem akarsz gyereket. Alkalmazzatok mellette megszakítás vagy pesszáriumot.
2012. jan. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
nem megbízhatóak,önmagukban,viszont ha mellette megszakításos módszert alkalmazol akkor igen,de akkor megint ott tartasz,hogy nem fogod úgy élvezni a szexet
2012. jan. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De rossz nőnek lenni!:(
2012. jan. 21. 13:02
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Elég sokan teherbe esnek mellette. Sosem értettem a 'nem bírom a gumit' szöveget. Most hogy én is fog.gátlót szedek, persze értem és érzem a különbséget, mégis ha vissza kéne térni a gumihoz, inkább bevállalnám, mint hogy kockáztassam, hogy teherbe essek.
2012. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3 éve használjuk a hüvelytablettát és még nem lettem terhes. Nekem nőgyógyászom ajánlotta és nem kiegészítésként mással, csak simán. Aki tablettát szed, hogy tud itt véleményt írni Pharmatexről? Eü okokból én sem használhatok hormonális készítményeket. Óvszert is szoktunk használni, de a Phtx kényelmesebb.
2012. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Attól még, hogy nem használtam sosem, lehet véleményem, nem? Nem tapasztalatot írtam, VÉLEMÉNYT. Amiket láttam-hallottam-olvastam, azok alapján. És nem csak azért vagyok 'ellene', mert nem tartom biztonságosnak, de elveszik az a bizonyos 'varázs' is... Fel kell tenni, aztán 10 percet várni... Nagyon kellemes lehet:)
2012. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Igen, véleményt írtunk.

Mert tudod te egy darab ember vagy, aki nem esett teherbe 3 év alatt. De rajtad kívül meg van baromi sok ember, aki meg teherbe esett. A perl indexét megnézheted, nagyon szar. Egy év alatt 100 nőből 5-25 teherbe esik mellette.

Egy ember nem statisztika.


Mondjuk ez az elveszik a "varázs...". Sztem hülyeség. 10 percet l lehet tölteni kellemesen is, mondjuk pettinggel.

2012. jan. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tapasztalatokat és véleményeket is! Arra a döntésre jutottunk a párommal, hogy inkább maradunk az óvszernél. Nem szeretnénk még megkockáztatni egy teherbe esést, mert nem vagyunk még annyi ideje együtt, hogy babát mernénk vállalni. Az abortusztól pedig egyenesen irtózom. Pedig sokkal jobb érzés lett volna tényleg őt érezni úgy, hogy nincs köztünk még egy lehelet vékony gumidarab sem!:(
2012. jan. 22. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!