Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3hónapig szedtem Tri-regolt,1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3hónapig szedtem Tri-regolt,1 hónap szünet után váltottam, most Mercilont szedek, de a gyógyszer utolsó tabblettájának bevétele elött megjött a menstruációm! Ilyenkor mi a teendő? Fejezzem be a tabletta szedését? Térjek vissza a Tri-regolra?

Figyelt kérdés
Amikor a Tri-regolt szedtem nem voltak problémáim
2008. ápr. 2. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szedd rendesen az uj gyogyszered. Még szokatlan a szervezetednek azért jött meg hamarabb.A tri-regol nem korszerü
2008. ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem voltak akkor problémáid, amikor a Tri-Regolt szedted, akkor miért váltottál? Szerintem még meg kell, hogy szokja a szervezeted az új tabit!
2008. ápr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
semmi képpen ne térj vissza a tri-regolra, mert csak mégjobban összezavarnád a szervezetedet, ezeket nem lehet csak úgy váltogatni, szedd rendesen az új tabit és ha más panaszaid is lesznek akkor mindenképpen menj el dokihoz
2008. ápr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez már a második levél amit be fogok fejezni, holnap veszem be az utolsót és már 2 napja barna folyásom van. Ez mennyire normális ilyenkor???
2008. ápr. 3. 19:07
 5/6 A kérdező kommentje:
a tri-regol szedését magas hormontartalma miatt és korszerűtlensége miatt hagytam abba.
2008. ápr. 3. 19:10
 6/6 anonim ***** válasza:
A Tri- Regolra semmiképp ne térj vissza, ha későbbiekben is fennállnak a tünetek, akkor írass másikat!
2008. ápr. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!