Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után lehet gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után lehet gumi nélkül szeretkezni ha barátnőm már beszedte az első levél fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan kérdésem lenne,hogy mennyi idő után lehet elhagyni a gumit fogamzásgátlás esetén?

1. levéllel tehát 21 szemet már beszedte barátnőm és kedden nem védekeztünk már.

Mert én úgy olvastam más oldalakon hogy 1-2 hét után már ellehet hagyni a gumit,de azért mi nem mertük eddig:)

Szóval a kérdésem az lenne hogy mennyi idő után lehet gumi nélkül?


Milligest fogamzásgátló tabiról van szó:)


2009. máj. 28. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában 7 napot szoktak írni, szerintem nyugodtan elhagyhatjátok már.
2009. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 levél után már lehet, ha a mensi 1. napján kezdte szedni.
2009. máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az első honapban szed a lany vmilyen antibiotikumot, vagy hasmenés, hanyas történt, akkor ki kell varni a masodik levelet.
2009. máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen a mensi első napján kezdte el szedni, most van neki a 7 napos szünet.


Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

2009. máj. 28. 13:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha két hét után már lehet szexelni a tájékoztató szerint, akkor ne aggódj!
2009. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!