Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Adott egy nap amikor lefeküdte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy nap amikor lefeküdtem a barátommal (gumi nélkül) legyen ez pl hétfő. Az ezt következő hétfőn megkellene jönnie, amennyiben nem jön meg, akkor terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
remélem igen ha már ennyi eszed van
2012. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azt kihagytam hogy nem élvezett belém
2012. jan. 23. 14:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez milyen idióta kérdés már?

Szted a menzesz elmaradásának egyetlen egy oka lehet, mégpedig a terhesség?

Hát baromira nem.

Attól, hogy nem jön meg, még nem biztos a terhesség. Tesztet kell csinálni, az majd eldönti.

De nem kell csodálkozni meg kiakadni, ha ezzel a "csodálatos" módszerrel teherbe esel. Tudod létezik jópár megbízható védekezési forma, de a megszakítás nem tartozik közéjük.

2012. jan. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Felelőtlen dolog volt az tény,a terhesség soha nincs kizárva. Ciklusod alapján ki tudod számolni a termékeny napokat,ami általában a ciklus 12.-14. napja közé esik, de ez annyira bizonytalan mint a kutya vacsorája. Ha nem jön meg inkább menj el dokihoz. A teszthez annyit, hogy azt ha van akkor a fogantatástól számított 12. 13. napon érdemes elvégezni, a reggeli vizeletből.
2012. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pont a legjobb időben történt veled ! Én mindíg gumi nélkül szexelek a barátnőmmel és sohasem volt terhes. Amikor terveztük,hogy terhes legyen,mindíg pár nappal előtte hogy megjönne beleélveztem és eddig mindíg sikerült elsőre.Szerintem az lettél!
2012. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akár lehetsz is. 14 nappal az aktus után tesztelj!
2012. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a terheség kockázata mindig fen áll hogy nem ereszetette beléd az egy dolog de spermák maga az aktus alatt is vannak csak nagyon kicsi menyiségben . egy terheségi tesz az majd megtudod:D
2012. jan. 24. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
terhességi teszt. igen de nem mindegy mikor! ugyanis ha hétfőn együtt voltatok és utána hétfőn meg kelett jönnie nem jött ugy tudsz tesztelni, ha amikor együtt voltatok hétfőn ahhoz adol 14 napot és akkor mutathatja, de lehet még az is korai. meg is mondom iért: együtt vagytok, találkozik a sejtjeitek, és 12-14 napig kóborol a megtermékenyített petesejt alkalmas helyet keresve a beágyazódáshoz. megtalálja, és beágyazódik, ez után kezd termelődni a hcg, azt pedig akkor mutatja ki a tesz ha már elég van belőle a vizeletben ahhoz, hogy érzékelje a teszt. a negativ eredmény sose biztos, viszont pozitiv eredmény ritkán tévedett. nekem negativ tesz mellett született az első baba. a másodiknál már okosabb voltam, többet vártam rá és kimutatta. most a harmadikat várom, és szintén mutatta a teszt. kerülendő védekezés: naptármódszer, kiszállás. egyik sem biztos, igazából nem is nevezném módszernek. részemröl a naptár csak azért kell hogy tudjam mikor érdemes gyereket tervezni, és nem azért hogy elkerüljem.
2012. jan. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!