Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha befejeztétek a gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha befejeztétek a gyógyszer szedését, milyen mellékhatásokkal találkoztatok?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be a Laurina szedését. A gyógyszer egyik pozitív hatása volt a védelem mellett, hogy nem görcsöltem annyira, mint azelőtt, hogy szedtem volna. Az első ciklusom volt azóta és minden olyan volt, mintha a gyógyszert szedtem volna (21 nap, semmi görcsölés). Aki már befejezte valamikor a gyógyszert, tapasztalt olyasmit, hogy beállította megfelelően a ciklusát? Vagy visszatértek a görcsök és a ciklus kellemetlen mellékhatásai?
2012. jan. 23. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Én pár hónapja hagytam abba a Lindynette-t, a menzeszem 1-2 nap eltéréssel pontosan jön meg, csak kicsit több ideig barnázok... (gyógyszer mellett úgy 5 napig volt meg, utolsó nap alig, most 4-5 nap normális vérzés, utána 1-2 nap barnázás), de alig görcsölök, kb annyira mint gyógyszer mellett.

Sokkal jobban kívánom a szexet :) és elmúlt az állandóan visszatérő fertőzés is szerencsére. :)

2012. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is rendben volt a ciklusom, azonban világ életemben erősen véreztem és első napokban nagyon görcsöltem. A gyógyszert abba kellett hagynom, most nem részletezem miért. Az első pár hónapban minden olyan volt, mint a gyógyszer szedése közben. Az 5-6. hónapra viszont egyre inkább visszaállt minden a tabletta előtti állapotokra. Szóval szerintem ne várj csodát, bár lehet másnál rendeződik a dolog és csak én voltam ilyen peches. Egyébként Dienille-t szedtem, bő 1 évig.

1 hatása volt ami azóta is megmaradt: a pattanásos bőröm sokat javult, és az abbahagyás után sem tértek vissza jelentős mennyiségben.

2012. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt bajom a ciklusommal, mindig szabályosan jött meg és bár voltak erős görcseim, azért mentő nem vitt el soha. Én nem éreztem semmiféle "mellékhatást" az abbahagyások után (én már régóta szedek foggátlókat), visszaállt minden, mint a gyógyszerszedés előtt.
2012. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!