Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Laktózérzékeny lányok, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laktózérzékeny lányok, ti milyen fogamzásgátlót szedtek?

Figyelt kérdés
Idén nyáron kezdenék el fogamzásgátlót szedni, de ma kiderült, hogy tejcukor-érzékeny vagyok. Több fórumon olvastam a Diane 35 nevű fog. gátlót. Vélemény? Tapasztalat? Egyéb számomra is szedhető fog. gátló? Mindenkinek előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat! :)
2012. jan. 24. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Én erről a Diane 35-ről nem sok jót hallottam.. Én is tejcukor érzékeny vagyok, Yasminelle-t szedek.
2012. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én szinte csak 'rosszat' hallok róla, ugyanúgy ahogy a cypromixről is. Tévedés ne essék, nem a gyógyszerrel van baj, hanem a felelőtlen nőgyógyászokkal, akik ezt írják fel fog.gátlás céljából, holott nem ez az elsődleges feladata. És azt is elfelejtik megemlíteni, hogy min. fél évig szedhető, mert lórúgásnyi hormont tartalmaz, és sokaknak elég nagy gondjuk van, miután abbahagyják a szedését, nem áll vissza a ciklus rendszeresre, egyáltalán nincs peteérés és hasonlók...
2012. jan. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
min helyett természetesen max.-ot akartam írni, csak még korán van:))))
2012. jan. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt, hogy mi a számodra legideálisabb készítmény nem neked kell eldönteni. Megmondod, hogy fog gátlót akarsz, megmondod a laktóz intoleranciát, és kész.

Nem kell orvososdit játszani, az az ember azért tanult, hogy tudja.

2012. jan. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem te döntöd el, mit szeretnél szedni. a nőgyógyász majd megállapítja a vérétel meg a rákszűrés után, hogy mi számodra a legmegfelelőbb. csak szólj neki, hogy laktórzérzékeny vagy.
2012. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, ezt tudom én is, csak kíváncsi voltam rá, hogy másoknak nem okozott-e ez a betegség problémát a fogamzásgátló szedésénél. Köszönöm a válaszokat, írhattok még! :)
2012. jan. 24. 14:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is laktózérzékeny vagyok!

5 éve szedek fogamzásgátlót. Lindynette 20, Cypromix (ami fog.gátló, de a papírja szerint nem arra célra van,csak mellékhatás, de HAT! ), Tri-regol.

Most ismét Lindynette-t fogok szedni. Nekem egyiktől sem volt problémám, mivel igazán kevés van benne, igazából csak állományjavítónak használják a gyógyszerben. Pedig nekem nagyon erős az érzékenységem.

Úgyhogy ne aggódj, egyiktől sem lesz bajod!

L20

2012. jan. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
húúú, köszi, most megnyugtattál.:) én is elég érzékeny vagyok rá, de ha Neked sem volt semmi bajod, akkor én sem aggódok miatta.:)
2012. jan. 25. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!