Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » MÁS FOGAMZÁSGÁTLÓT KELL...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MÁS FOGAMZÁSGÁTLÓT KELL HASZNÁLNOM MÉG A TABLETTÁN KÍVÜL, (pl. : óvszer) vagy elég a CYPROMIX nevű tabletta?

Figyelt kérdés
Ma (menstuáció 2. napja) kezdtem el szedni a Cypromix nevű tablettát. A nőgyógyászom ezt írta fel(mert elég zsíros és pattanásos a bőröm.Alaposan végig olvastam a betegtájékoztatót DE: MÁS FOGAMZÁSGÁTLÓT KELL HASZNÁLNOM MÉG A TABLETTÁN KÍVÜL, (pl. : óvszer) vagy elég a tabi? (természetesen a betartott 2hét után) ...NEM MEGSZAKÍTÁSOS ESETBEN tehát, a párom bennem élvez el..?!?!!
2012. jan. 22. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég lesz. De ezt fél évnél tovább ne szedd, mert lórúgás erősségű hormongyógyszer.
2012. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hogy írsz már te ba"d+:D?
2012. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell más. Arról van szó, hogy ez nem elsősorban fogamzásgátló, mint ahogy a tájékoztatóban is olvashatod, elsősorban a bőr stb kezelésére adják. de attól még ugyan olyan fogamzásgátló hatása van. Csupán tudni kell, hogy ha kifejezetten csak fogamzásgátlást szeretnél elérni, válassz másik tabit, mert ennek nem ez az elsődleges funkciója.

amúgy nem kell mellé más, én is azt szedek, orvosom megmondta, egy hét után nem kell más védekezési módszer. fura, neked 2 hetet mondtak?

2012. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem, nem mondtak 2hetet, csupán biztos szeretnék lenni a védettségben. Tudom, 7nap van írva a betegtájékoztatóba,de +7nap már nem akadály. :)

Mellesleg, a bőrgyógyászom is ezt ajánlotta mert SORTRET-et szedtem a bőrömre és nagyon kikészítette a nyálkahártyám. Így ez olcsóbb is és könnyebb is KETTŐ EGY CSAPÁSRA . :)

2012. jan. 22. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!