Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most mi van? Terhes leszek?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jokaieleg kérdése:

Most mi van? Terhes leszek?!

Figyelt kérdés

Szeretkeztünk a szerelmemmel vasárnap. 3x egymás után. Gumival védekezünk, de az utolsó menetben a gumi kicsit felcsúszott. Párom ellenőrizte, nem szakad a gumi, nem folyt ki belőle egy csepp sem. Nem is idegeskedtem, de ma erősen görcsölt a hasam, és a mellem is kemény, holott a menstruációm még csak 4 hét múlva kell hogy jöjjön. A 72 órás tablettával elkéstem! Most mit csináljak? Terhes leszek? Orvoshoz nem mehetek, mert vidéken lakom, és nagyon nehéz megoldani a bemenetelt a dokihoz... vagy mégis ez lenne a legjobb megoldás?

Írjatok kérlek!


2012. jan. 25. 23:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
TERHES VAGY! Amúgy húzzál orvoshoz.
2012. jan. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha nem szakadt ki a gumi, mitől lennél terhes. És nem hiszem, hogy a terhesség jelei ilyen hamar utatkoznának. Még egy hét sem telt el. De hogy mitől fáj a melledd, meg görcsölsz, nem tudom. Ezt csak orvos tudja megmondani és az semmiképp nem árt, ha elmész hozzá.


24/l

2012. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
*mutatkoznak, *melled. Bocs az elírásért. #2 voltam.
2012. jan. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Vasárnap szexeltetek. Nem került beléd sperma. Három nap után képzelegsz. Nem nőgyógyász kell neked.

Ha mégis, gyerek lenne belőle, nevezzétek Houdininek!

2012. jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 tevetke ***** válasza:

"Orvoshoz nem mehetek, mert vidéken lakom, és nagyon nehéz megoldani a bemenetelt a dokihoz..."

Azon izgulni, hogy valami baj van, valóban sokkal egyszerűbb... sőt (ha van valami bajod) még akár meg is várhatod, hogy nehezen gyógyíthatóvá váljon vagy elpatkolj...

2012. jan. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ez kamu!!!!
2012. jan. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 bakur12 ***** válasza:
4 hét mulva nem jöhet, mert akkor most kellett volna beteg légy. tehát menstráció közben csináltátok volna, de olyankor gumi nelkül se lettél volna terhes (nagy valoszínűséggel). max a jó sextől megemelkedett a hormon szinted és igy hatott a melledre.:) mivel most volt a menstruációd meg 3x egymás utan csináltátok fájhat kissé a hasad.:)
2012. jan. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 tevetke ***** válasza:
Kedves Előző! Miért gondolod, hogy minden nőnek 28napos a ciklusa???
2012. jan. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem például 35 napos volt amíg nem kezdtem tablettát szedni..
2012. jan. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 bakur12 ***** válasza:
Azért, mert a 28 nap az átlag. De akkor is vasárnaptól sterdáig van 3 nap. Szerdán aztmondja, h 4 hét mulva jön meg, ami 28 nap. Ez 31 nap. Ha neki 35-re jön meg akkor kilehet vonni meg 4et. Vasárnap -4. tehát múlt csütörtökön kellett min. megjöjjön a havi vérzése ha a normális felső határt nézzuk (ami 35 nap). S normálisan 2 napot legalább kell tartson. Legalább szombatig. Akkor azt jelenti, hogy még akkor vagy 1 napja lett vége vagy még tartott a vérzése. Így meg nagyon kicsi az esélye, hogy terhes legyen, még ha nem is védekezett volna.
2012. jan. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!