Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 napja elkezdtem szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beuska120 kérdése:

3 napja elkezdtem szedni a jangee fogamzásgátlót és azóta folyamatos gyomor fájásom van. Olvastam a mellékhatásokat és benne volt a gyomorfájás. De szerintetek ez csak a kezdet miatt van vagy inkább célszerű lenne abba hagyni és elmenni a dokimhoz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 13:12
 1/10 Timi: ) ***** válasza:
Szerintem várj még egy kicsit,ne beszéld be magadnak a mellékhatásokat,lehet csak összeettél valamit.Én is Jangee-t szedtem,nekem jó volt,csak már állítólag nem gyártják.Várj még pár napot,szerintem elfog múlni a gyomorfájásod,ha nem,akkor doki. Üdv!24/L
2012. jan. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen egy picit megkönnyebbültem...most ujra gyártják megint a jangeet remélem hogy befog válni...mert legfőképp a görcseimre szedem...
2012. jan. 27. 13:22
 3/10 pusztulatos póniló ***** válasza:
Beletelhet 1-2 hétbe, amíg megszokod, ha azután is fáj, akkor írass másikat! Nekem pl reggelente enyhe hányingerem volt vagy10 napig, mikor elkezdtem, de azóta semmi :) (Bár én nem Jangee-t szedek)
2012. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hm... az sem lehetett kellemes...

Tegnap még szédültem és hányingerem is volt... de ez a gyomorfájás kegyetlen...még bírom egy darabid de napi 3 kataflámot veszek be és az sem hat...

2012. jan. 27. 13:29
 5/10 pusztulatos póniló ***** válasza:
Miért nem ezzel kezdted?? Az azért már nem aprócska fájdalom!! Orvoshoz, és kérj más tablettát!!
2012. jan. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elmehetsz dokihoz, de ő is azt fogja mondani, hogy kell egy kis idő, míg hozzászoksz. Az első pár hónap sajnos ilyen, mindenkinél más mellékhatások jelentkeznek, amik azért az esetek többségében elmúlnak.
2012. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha fájdalmaid vannak ,akkor lehet nem a megfelelő fogamzás gátló tablettát kezdted el használni.Már egy éve ugyan azt a fogamzás gátlót használom és eddig semmilyen tünet nem jött ki amik mellékhatásként le voltak írva,az első levél szedése óta.Én a marvelon tablettát szedem.
2012. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 4nap után abba maradt a fájdalom.:) Remélem most már jó lesz!
2012. febr. 3. 17:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kezdeti mellékhatás az az volt, hogy reggel szédültem meg hányingerem volt. Mondjuk a hányinger napközben is fennállt. Szerencsére pár nap múlva elmúlt.
2012. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hm az sem kellemes... sajnos ahhoz is volt szerencsém de már a második levélnél tartok és nem volt görcsöm, sem menstruáció előtt sem közben úgy ,hogy nagyon elégedett vagyok :)
2012. febr. 26. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!