Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt a terhesség elején...

Kinek volt a terhesség elején gyomorfájás/gyomor diszkomfortérzet (főleg evés után) és emésztési "zavarok"?

Figyelt kérdés
Ez is a terhesség velejárója? A hormonok miatt esetleg? Még nagyon az elején vagyok, kb. 7. hét, úgyhogy nem a méhem nyomja a gyomrom.
2009. szept. 29. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez sajnos velejár,van akinél.Nálam is,és mondhatom borzasztó.Nincs olyan napom,hogy ne hánynék.Délelőtt még elvagyok,de ebéd után estig-az pokol.Remélem hamarosan túl leszünk rajta.Kitartás:egy 10 heteske:)
2009. szept. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én napi 3x 4x hányok (második baba).Az elsőnél nem volt semmi.Szerintem nekem így marad már a végéig.:(

20 hetes km

2009. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, Én a 8. hetemet most kezdtem meg. Nekem evés után jön a rosszullét, mintha totál teleettem volna magam, pedig sokkal kevesebb fér belém, mint eddig. A gyomrom pedig egész nap marja a torkomat :), szóval érzem a savat. Azt hiszem nálad is teljesen normális ez a dolog. Addig jó, míg a hányás részét megússzuk :).

Egészséges babát kívánok Neked!

2009. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 7 hetes, 3 naponta hányok, de az még istenes. Mert utána legalább tudok enni. Ez émelygős napoknál órák alatt eszem az ételt.... És úgy érzem be is fordultam... Agyalós lettem. Ez csak az émelygés miatt van?
2009. szept. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
sziasztok,én babát szeretnék és kb 3-5 napja van egy nyomás érzetem a gyomoszájamnál.Ha görnyedek,vagy felhúzott lábbal ülök,erősödik.Olyan érzet,mintha a következő percben hányingerem lenne,de az mégsem tör rám.Egészséges gyomrom van,sosem volt vele gond.Mégsem tudom ezt mire vélni.Reménykedek:)Nektek milyen érzés amikor a gyomrotok fáj?
2011. szept. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!