Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak én vagyok itt az egyetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok itt az egyetlen aki kívánja a szexet fogamzásgátló szedése mellett?

Figyelt kérdés

Cypromixet szedek. Most tartok a 2. levél 5. szeménél.

Amióta szedem azóta egyre jobban kívánom a páromat. Be is nedvesedek, jobban mint tabi előtt. Ezt csak azért kérdezem mert sokhelyen olvastam h a tabi csökkenti a libidót.


2012. jan. 29. 00:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jah nekem sem az elso két levélnél csokkent. Úgy kb egy év után ha nem tobb. Amúgy nem feltétlen csokken. Meg azért meg nem szunik teljesen.
2012. jan. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jaaahjj:S akkor nálam is csökkenni fog?
2012. jan. 29. 00:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Legyél büszke magadra,majd fog csökkenni.
2012. jan. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ti milyet szedtek és mióta?
2012. jan. 29. 00:11
 5/11 anonim ***** válasza:
2 és fél éve szedek én is antibébit, egy éve váltottam Cypromixre. Az első gyógyszer miatt nagyon lecsökkent a libidóm, de amit most szedek... húhh :D alig bírok magammal...
2012. jan. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Huuh hallod énis..

Ez a cypromix tud vmit:D

2012. jan. 29. 00:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is kívánom. 31/F
2012. jan. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én novynette-t szedtem 2 évig, és az utolsó fél évben éreztem a csökkenést. utána abbahagytam.
2012. jan. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akik azzal dicsekednek, milyen jó a cypromix... hát inkább nézzetek utána, mire adják elsősorban, és meddig szedhető egyhuzamban, illetve milyen kellemes következményekkel járhat, ha néhány év múlva majd abbahagyjátok, mert esetleg gyereket szeretnétek.
2012. jan. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nekem ezt a pattanásos bőrömre írták fel. Bőrgyógyász írta fel, de egyeztettem nődokimmal is. Mindkkettő azt mondta, hogy nem ajánlják félévnél tovább. És ezt meg is fogadom. Amint lejár a félév megyek nőgyógyászomhoz és majd ír fel mást.


Tudom, hogy magas homon tartalom miatt lehetnek a későbbiekben problémák, de én nem fogom évekig szedni, mint ahogy azt te írtad:)

2012. jan. 29. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!