Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia fog. Gátlót szedek 7...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia fog. Gátlót szedek 7 hónapja és az utóbbi 2-3 hónapban iszonyú hisztis lettem. Még valaki tapasztalt ilyet? Esetleg váltsak?

Figyelt kérdés
A hisztist inkább úgy értem, hogy eddig is érzékeny voltam, de most még jobban az vagyok és ha a feszültség felgyülemlik bennem, akkor sírással tudom levezetni.
2012. jan. 28. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, én csak azt tudom mondani, hogy nem kell mindent a tablettára fogni!

A legtöbb dolog fejben dől el.Ha a tabletta okozná, akkor már hamarabb megjelent volna ez a problémád, már az első pár levél beszedése után.

Úgyhogy ha más "mellékhatása" nincs, akkor szerintem nem kellene váltanod, nehogy a következő gyógyszernél valamilyen komolyabb probléma lépjen fel. 21/L

2012. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2012. jan. 28. 17:32
 3/13 anonim válasza:
énis azt szedem és nekem pedig elég letört a hangulatom és gyakran van kedvem sírni.szóval ismerős!
2012. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

előző vagyok: egyetértek viszont azzal hogy fejben dől el, de én egyáltalán nem koncentráltam erre rá hanem napokig gondolkoztam h miért érzk így és utána olvastam el h a fogamzásgátlómnak lehet ez a mellékhatása

de szerintem se válts mert ez még egy alacsony hormontartalmú fogamzásgátló másikkal lehet nagyobb probléma

2012. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
igen maradok ennél...igazatok van,hogy mással probléma lehet...lehet hogy hülyén fog hangzani de sírás után jobban érzem magam :)
2012. jan. 28. 17:49
 6/13 anonim válasza:
Én tiszta idrgbajos lettem,még a második levél közepénél tartok de máris abbahagynám ha lehetne.Ja és a szexet a hátam közepére kivánom.Sokszor pillanatok alatt robbanok,és olyan dühkitöréseim vannak,hogy sokszor én is meglepődök magamon.
2012. jan. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
basszus de te is ezt a márkát szeded??
2012. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ismerős... :S Kis, jelentéktelen dolgokon tudok kiakadni, elsősorban a barátommal kapcsolatban. Ha bármi apró dolgot tesz ami nekem nem igazán tetszik, úgy felidegesítem magam, mintha megcsalt volna. Ha pl. felhív, hogy egy órával később tud jönni hozzám, majdnem elsírom magam, és meg vagyok győződve, hogy ez azért van, mert nem szeret eléggé és nem akar látni. Gyakran elkezdek vele kötekedni, ő meg nem érti mi bajom van.

Sokszor rámjön a sírhatnék. KB 12 éves koromtól 20 éves koromig EGYSZER SEM sírtam. Most heti egyszer biztos, de olyan is van, hogy naponta többször...


Igen, Symiciát szedek. De váltani fogok. Azért csak most, mert csak mostánabán döbbenten rá, hogy hoppá, ezek a tünetek pont azóta vannak meg, mióta szedem a tabit.


21/L

2012. jan. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Előző: mintha csak rólam írtál volna... Én mondjuk nem symiciát szedek, de ugyanez történik velem is... A barátom nálam sem érti, mi bajom van, de nem hiszi el, h a gyógyszer okozza ezt..:S Viszont én nem merek váltani, mert mi van, ha egy másik gyógyszer súlyosabb mellékhatásokat produkál? :S Inkább vagyok hisztis, mint hogy esetleg felszedjek 20 kilót. :S
2012. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a bajom az Azaliától. fél évig szedtem: hangulatingadozás, cölibátus. Havonta jó ha kétszer engedtem a férjemnek.
2012. jan. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!