Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megvonásos vérzés alatti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvonásos vérzés alatti együttlét során teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés

Januárban kezdtem el tabit szedni, az első levéllel be is szedtem, a megvonásos vérzés jelentkezett is, ez alatt párommal létesítettünk szexuális kapcsolatot, ejakuláció is megtörtént. Mennyi az esélye a teherbe esésnek?

21/L


2012. jan. 30. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
34,654%
2012. jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem egészséges menstruáció alatt szexuális kapcsolatot létesíteni.
2012. jan. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

A tabletta min. 1 hónap alatt hat, és a hatásfok attól függ, hogy mennyire pontosan szedes naponta ugyanabban az időben. (+a tablettától) Ez vérzéstől független!

Előző: Cigizni sem egészséges, mégis most fogok rágyújtani.

2012. jan. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
az orvos és a betegtájékoztató is azt mondja,hogy ha szabályosan szeded a tablettát,nem volt hasmenésed és nem hánytál,vagyis minden dózis benned van,akkor azon a hét napon is védve vagy!!!! ilyenkor a nő bőrének illata gerjesztő hatású a férfiakra nézve,ezért még jobbn kívánják a nőt.ezen kívül már a mai korszerű tabletták egy hét alatt teljes védelmet biztosítanak,alakítanak ki (7 napig kell kb kiegészítő védekezést használni) nekem a tabletta szedő ismerőseim menses alatt is élnek nemi életet,és én is!
2012. jan. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes. A gyógyszer szedése alatt a 7 napos szunetben is védve vagy. Viszont ha vérzés kozben szexeltek egy gumi lehet nem ártana. Márcsak a higiénia miatt sem
2012. jan. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindig pontosan vettem be a gyógyszereket, semmilyen mellékhatás nem lépett fel, kivéve egy kis súlygyarapodást. Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. jan. 30. 11:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Arra figyelj hogy a gyógyszer ,melett sem lehet feltétlen szabályos a ciklus. Nekem évekig az volt és egyszer késett egy napot. Mondhatom meg voltam ilyedve, de a védono megnyugtatott

Késhet: Fogyástól, hízástól, betegségtol, hasmenéstol....stb

Bármitol ami a gyógyszer felszívódását befolyásolja. Szval ha nem jon meg pont aznap mikor kéne, még ne pánikolj

2012. jan. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van egy tájékoztató a gyógyszeredhez, olvas el!!!!

Amúgy persze, lehetsz terhes a megvonásos vérzés alatt, de ehhez mindenképpen fejen állva kel csinálnotok, miközben egy feketemágiás boszorkány kivi darabkákkal dobál benneteket.

2012. jan. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
Elég gusztustalan véresen szexelni.
2012. jan. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!