Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen óvszert vegyek először?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert vegyek először?

Figyelt kérdés
Most fogok először óvszert venni 16/f vagyok és nem szeretnék kellemetlen helyzetbe kerülni vásárlása közbe..Durex lovet ajánlották eddig de szeretném ha írnátok vagy 3-4 fajtát hogy ne keljen keresgélni hanem csak simán odanyúljak egyért és rögtön felismerjem! 18-20 cm a farkam szóval méret hol van feltüntetve? valami nagyobb kéne gondolom
2012. febr. 1. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Te egy ló vagy? Egyébként meg énis Durexet javaslom.
2012. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a Durex Extra Safe-et javasolom (extra biztonságos), nekem az a legfontosabb :) Elvileg minimálisan vastagított... én még nem csalódtam benne, nem úgy mint sok más márkában (pl Lifestyle - ami már vagy 3-4x is szakadt ki).


Így néz ki, könnyen felismerhető a polcon:

[link]


23/F

2012. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Vicuska87 ***** válasza:
100%
Durex a javaslat, aztán ott majd válogatsz. Szerintem nem ciki, ha egy férfi válogat, látják, hogy igényes vagy mit húzol a hímvessződre!
2012. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Celofán.

Vagy Durex.

2012. febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Mindenképp sósat
2012. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mindenféleképpen durexet veszek akkor.Mindegyik egyforma méretű?
2012. febr. 1. 16:53
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként írta valaki hogy nem ciki ha válogatok.Most komolyan tartsam fel a sort a pultnál mert én óvszerek közt válogatok én kellemetlenül érezném magam...Dmbe is a pultnál állnak az óvszerek? Olyan helyen venném szíveseben ahol külön vannak de olyat még nem láttam
2012. febr. 1. 17:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Rossmann, DM-ben nem a pultnál van, hanem van egy külön polc van neki. A hosszúság mérete nincs rajta adobozon, a vastagság viszont igen. A Durex Jeans, Love, Elite, és a síkosítós cuccok 56mm-esek, de vannak 53mm-esek is (ezek nevét nem tudom, mert nem szoktunk venni). Én ezeket próbáltam, tulajdonképpen egyformák, és nekünk mind bevált. A Jeans és a Love 3 fizet 4-et kap dobozok.

Hajrá!

21/L

2012. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első. Na ezen felvisitottam lol
2012. febr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!