Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia fogamzásgátló, megvoná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia fogamzásgátló, megvonásos vérzés? Elsőnek szedek tablettát

Figyelt kérdés

Symicia fogamzásgátlót szedtem, a ciklusom első napján kezdtem el szedni. Nem hagytam ki egy tablettát sem. Azt írja a tájékoztató,hogy az első tabletta bevétele után véd. Mi a 6. napon voltunk együtt a barátommal, de nem ment el bennem, mindig megszakítottuk. Hétfőn vettem be az utolsó (21.)szem tablettát. Azt írják a 2. 3. napon jelentkezik a vérzés. Nekem még nem jött meg... Ja,és amíg a tablettát szedtem,végig pecsételő vérzésem volt.


17/l


2012. febr. 1. 22:47
 1/1 tevetke ***** válasza:
73%

Nekem pl mindig 5-6. gyógyszer nélküli napra jött meg, amikor szedtem a tabit...

De most komolyan... ha belegondolsz, mi lehet abban a bogyóban??? Valami csodaszer??? Még le sem nyeled, de már át is alakult a hormonháztartásod?!?!?!

2012. febr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!