Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi történik ha pár szem után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik ha pár szem után abbahagyja az ember a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Lehet abból a ciklus összezavarodásánál nagyobb baj ha az emeber abbahagyja,mert mellékhatásokat észlel?
2012. febr. 4. 12:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem pár szemtől nem történik nagyon gáz változás...
2012. febr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
leesik a kezed
2012. febr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a ciklus összezavarodásnál nagyobb nem
2012. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tegnap szedtem be egy szemet és nem vagyok jól és nem beképzelem.Régebbivel is volt gond,de gondoltam h 10 évig szedtem és szüneteltettem egy évig bepróbálkoznék egy ujjal.Nem olvastam el a mellékhatásokat szóval nem képzelgek.Remélem egy szemmel még nem tudtam akkorát bekavarni.Szerintem még mindíg jobb lenne ilyenkor abbahagyni,mint mondjuk 2 hét után.(A kezem remélhetőleg nem esik le:)
2012. febr. 4. 12:23
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg kiakarok próbálni, hogy van-e mellékhatása,akkor 3.levélnyit kell szedni,nem pedig 3 szemet.Még ha nem is képzelgésed van,akkor is,ennyi idő kell,amíg megszokja a szervezeted....
2012. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

de amúgy 3 szemtől szerintem nem lehet igazán zavarod,hisz meg sem szokja a szervezeted...:)

Maximum pár napot késni fog a rendes menzid ebben a hónapban.

2012. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi legyen....szedném is meg nem is!Gyereken nem akarok még és sok érv van mellette,de legalább annyi ellene is.
2012. febr. 4. 12:43
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az első levelet szedd be végig.Figyelj oda a stresszre,feleslegesen szerintem ne aggódj semmi miatt...Ha az első hónap után is úgy érzed,valami nem okés,akkor abbahagyod...
2012. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Milyen mellékhatást tapasztaltál?

egyébként egy szem után véleményem szerint imán abbahagyhatod. Egy szemben olyan kevés hormon van, hogy nem fog kavart csinálni.

2012. febr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Viszketés,fejfájás,hányinger,rossz közérzet és mivel 5.napon kezdtem amikor már elvileg múlik a menszi feltünt h nem mulik hanem még jobban megjött.
2012. febr. 4. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!