Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen gyakran lehet eltolni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran lehet eltolni a vérzést, ha fogamzásgátlót szedek?

Figyelt kérdés
Gondolom, egy idő után már "bekavar". Belarát szedek.
2009. jún. 1. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ez egy jó kérdés, mert erre én is kíváncsi vagyok. Sokszor jó lett volna, de mindig le lettem beszélve, hogy az nem egészséges.

De mondjuk az sem mindegy, hogy zsinórban akarod, hogy ne menstruálj mondjuk 2-3 hónapig, vagy csak 1szer-1szer elhalasztani. Mert az utóbbi az nem olyan vészes szerintem...persze azt is megfelelő hosszúságú szünettel, hogy helyreálljon a szervezeted.

De én csak végső esetben tennék ilyet, mert nem tudhatod hogy reagál a szervezeted...

2009. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem zsinórban, csak egyszer-kétszer, mondjuk tovább szedni a tabit (7 szemet), és így későbbre tolni a mensit.
2009. jún. 1. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy semmi bajod ne legyen, egy évben 1-2x csinálhatod meg úgy, hogy szünet nélkül beszedsz még egy levelet! De csak egyet!
2009. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nincs igy, hogy milyen gyakran.... ezt csak egyszer-egyszer lehet, ezzel nem szabad jatszani... Ha pl nyaralni mesz oke, vagy az esküvöd lesz, vagy az evfordulotok lesz... de ezek azert nem mindennapos dolgok... nekem anno azt mondta az orvos, hogy evente mximum 1-2, de ha nem muszaj, azt sem.... en yadine-t szedtem
2009. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. jún. 1. 19:57
 6/7 anonim ***** válasza:

A betegtájékoztatóban azt írták, hogy egymás után max 3x lehet egymás után így elcsúsztatni a menstruációt.

Nekem már volt olyan, hogy egyszer nem hagytam szünetet,de azért gyakran nem kísérleteznék vele. Már a rendes használattal is belekeverek a hormonháztartásomba.

Szóval, ha 1x-2x előfordul évente, hogy nem hagysz szünetet vagy csúsztatod, az szerintem még nem baj.


L/20

2009. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Évente 1x.
2009. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!