Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az esemény utáni tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esemény utáni tabletta mennyi idő után ürül ki teljesen a szervezetből?

Figyelt kérdés
Nekem körülbelül egy hónapja kellett bevennem
2012. febr. 7. 10:10
 1/7 anonim válasza:
0%

Most ezzel mit akarsz kérdezni?


1. Beengedte a balf*sz

2. bevedted 1-3 napon belül

3. másnap ha szexelsz és beengedi megint terhes lesz :D hidd el tapasztalat...


Azért hívják hogy "esemény utáni" nem pedig előtti...

2012. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
minden csajnak aszt osztogatnám ha 1 pici tablettától 1 hónapig nem lennének terhesek :D b*szki
2012. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdésem, hogy meddig véd, hanem hogy mikor jön újra rendbe a hormonháztartásom, mennyi idő után -.-
2012. febr. 7. 13:50
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A hatóanyag hamar kiürül, csak a hormonrendszered soha nem lesz a régi!
2012. febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De egy idő után csak visszaáll a régi kerékvágásba, nem?

Még ha kell is hozzá pár hónap..

Mert én amúgy nem védekeztem ezelőtt soha hormonálisan, de most muszáj volt bevennem ://

Amúgy most sem észlelek magamon semmi olyan extra változást, csak annyi h még nem jött meg:S De azt viszont tudom h nem vagyok terhes.

2012. febr. 7. 21:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy idő után vissza fog állni a hormonháztartásod....a test tudja reprodukálni magát.....amúgy most gondolj bele, aki 3 évig szedi folyamatosan a fogamzásgátlót, annak is visszaáll. Amúgy egyik barátnőmnek is be kellett szedni, neki olyan 4-5 hónapon belül állt helyre teljesen, szóval ne aggódj. Egy másik barátnőm egy éven belül pedig 3at vett be, és neki is helyreállt......szóval neked is helyre fog ;)
2012. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jól van köszönöm, a megnyugtató választ! ;)
2012. febr. 10. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!