Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Yasminelle tablettáról sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Yasminelle tablettáról sok rosszat hallottam. Valóban hízlal és csökkenti a libidót?

Figyelt kérdés

1 hete szedem, mert ezt írta ki a doki.Azt mondta h. nem fogok semmit sem hízni tőle és ma ez a legjobb fog.gátló.

Írjatok véleményt kérlek!!


2008. ápr. 6. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem is ezt írta fel a doki, de még nem kezdtem el szedni. Nekem is azt mondta, hogy nem lesz tőle semmi "bajom", szóval sztem nem kell aggódnod. Mennyi idős vagy?
2008. ápr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
23 éves vok, korábban a novynettet szedtem.
2008. ápr. 6. 14:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én is azt szedek már több mint 1 éve és nekem nagyon bejött:)!nem híztam tőle egyáltalán,és más mellékhatása sem volt.sztem tényleg nagyon jó gyógyszer:)!szeretni fogod:)
2008. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindenkire másképpen hat, de ki kell próbálni, max. nem lesz megfelelő, és akkor váltassz!
2008. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
ismerősömnek is ezt mondták... hízott tőle:(
2008. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
azt megkérdezhetem, anovynetett miért váltottad le?
2008. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak: régen szedtem a novynettet, 1 éve nem szedek semmit, és most megint elkezdtem szedni, csak most a yasminellét írta ki a doki, de nem volt bajom a novynettel, nekem az is bejött, sokáig azt szedtem.

Csak ez már egy korszerűbb és újabb gyógyszer.

Amúgy köszi a válaszokat, de végül is, nem észlelek semmilyen mellékhatást, sztem jó lesz a YASMINELLE :)

2008. ápr. 9. 19:19
 8/10 anonim ***** válasza:
köszi a választ :) a novynettes :) (kezdő vagyok a novynettel)
2008. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
sziasztok!én is most kezdtem el szedni a yasminelle-t és nekem is azt mondta a doki h nem lesz semmi baj, nmem fogok meghízni ez már nem "olyan" gyógyszer.Pedig a mellékhatásoknál oda van írva..nem értem..most a 4.napja szedem...és bnőm azt mondta hogy van egy újabb-NADIN-azt szedjem.Nekem menstruáció beállításra írták ki.
2008. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sziasztok!Én is a yasminelle tablettát szedem,nekem megy a hasam tőle és még köztes vérzést is okozott.Mindegyik tablettánál ez a gondom,még várok 1 pár hónapot aztán majd meglátom.Remélem hamar megszűnnek ezek a gondok,legalábbis ezt az igéretet kaptam.:)
2008. júl. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!