Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló tabletta mennyire megbízható megszakítással? Volina

Figyelt kérdés
A betegtájékoztató szerint , ha mens. első napján vesszük be, akkor már azonnal véd. Most van a 3. napom, és megszakítással is védekeztünk. Megbízható, vagy kicsit vegyünk visszább ( annyira új :) )
2012. febr. 12. 12:47
1 2
 1/11 lila nyuszi ***** válasza:
Betegtájékoztató szerintem nem megszakításost ajánl kiegészítő védekezésnek.
2012. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szeded akk megszakítás sem kell majd mert 99,9% a védelme. Mi sem használunk mást
2012. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Várjatok legalább egy hetet. De a tájékoztató nem azt írja hogy kiegészítő védekezés? mert a megszakítás NEM védekezés.
2012. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Vagyis ma veszem be a 3. tabláttát. Nagyon elhamarkodott így?
2012. febr. 12. 12:54
 5/11 A kérdező kommentje:

:S Júj.... elvileg mens-kor nincs peteérés. Mindigis nagyon odafigyeltem a védekezésre ( Még óvszerrel is megszakítva, nehogy elszakadjon) Viszont testvéremtől vettem a bátorságot, mert ő volt h mens után teljesen védekezés nélkül is .... de most ő is ezt szedi 2 hónapja, és nem történt még gond.

De most akkor viszáb veszek, mert mindig bennem van ez a félelem, csak h azt írta h első naptól védett vagyok ennél a gyógyszernél, ezért kicsit elengedtem magam :$

2012. febr. 12. 12:57
 6/11 anonim ***** válasza:

Buta a tesód. Miért? mert bármikor történhet baleset.

Nézz utána ezeknek: rendkívüli peteérés, megszakításos védekezés biztonsága

2012. febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen buta, de neki meg már az agyára megyek, mert szinte minden nap mgemlítem neki a terhességtől való félelmem, és most h életemben először kezdek szedni, kicsit elengedtem magam.... tudom, hogy vannak rendkívüli esetek , ezért is rettegek állandóan.Óvszer+ megszakitás= legalább havonta csináltatok teszetet annyira félek
2012. febr. 12. 13:02
 8/11 A kérdező kommentje:

Mikor kezdheti el az első csomag szedését?

- Ha nem használt hormontartalmú fogamzásgátlót az előző hónapban.

A Volina szedését a ciklus első napján (azaz a menstruáció első napján) kezdje el. Ha a Volina szedését a menstruáció első napján kezdi el, már azonnal védett a terhességgel szemben. Elkezdheti a szedést a ciklus 2-5. napján is, de ilyenkor az első 7 napban kiegészítő fogamzásgátló eljárást (például óvszert) kell alkalmaznia.

2012. febr. 12. 13:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a párommal fog.gátló mellett is megszakításos módszert alkalmaztunk.Szerintem ez a legbiztonságosabb.
2012. febr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Annyira, mint megszakítás nélkül. Ha nálad nem hat a tabletta, és nem akadályozza meg a peteérést, az előváladéktól is teherbe fogsz esni.
2012. febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!