Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mindegyik fogamzásgátlótól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindegyik fogamzásgátlótól hízik az ember? Miért?

Figyelt kérdés

És van olyan fogamzásgátló, amitől nem hízol, mert nem hormontartalmú? vagy ha kisebb a hormontartalma, akkor nem hízhatsz nagyon tőle, de nem is olyan hatékony? hogy van ez? 15/l

(csak kíváncsiság, kioktatást nem kérek...)


2012. febr. 13. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem híztam. Sőt mikor dolgoztam més fogytam is. De ez nem a gyógyszeren múlik hanem rajtad
2012. febr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Manapság már nagyon jó fogamzásgátló gyógyszerek vannak, minimálishormontartalommal. Ettől nem hízol el, legfeljebb szervezettől függően 1-2 kg +- fel, illetve leszaladhat, a szervezetet ért hormonváltozás gyanánt. de ezért van előtte az orvosi vizsgálat, konzultáció, az orvos a neked leg megfelelőbbet fogja felajánlani.
2012. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
azért híznak sokan a fogamzásgátló miatt, mert a foggátló a hormonokkal elhiteti a szervezettel, hogy terhes... és így sokan többet esznek, mert a szervezet ezt akarja. de ha továbbra sem eszel többet, és igyekszel egészségesen táplálkozni, nem fogsz hízni tőle.
2012. febr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nos!Nem szeretem ha valaki avval jön hogy nem lehet hízni ezekről az uj alacsony hormontartalmú készitményektől.Szerintem aki ezt vallja az tegye össze a két kezét h nem hizott meg tőle.Én szedtem egy nagyon alacsony hormontartalmú gyógyszer.10 év alatt 10 kilo jött fel.Hozzáteszem sportolok!Amikor abbahagytam szabályosan lefojt rólam a kiló,az összes!Utólag vettem csak észre h nem izzadtam mialatt szedtem és megkötötte bennem a vizet.Sokszor röhögtünk edzésen mert mindkiröl már patakokban fojt a víz,de rólam semmi és mindig azzal viccelödtek h az lesza csoda ha egyszer egy edzésen látnak egy izadásgcseppet rajtam.Vicces volt akkor,de utolag a franc sem gondolta h a bogyó okozza.Hozzáteszem az izzadás jó dolog,azaz fontos a szervezetdnek bizonyos mértékig.Most kaptam egy másik fajtát,elvileg ebben olyan anyag van h nem engedi a szervezetnek h a vizet elraktározza.Hozzáteszem sok galibát tudnak okozni a bogyok ha szeded és ha abbagayod akkor is,ilyen fiatalon meg föleg nem a legjobb elkzedni,mert még növésben vagy.
2012. febr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én csak egyfajtától híztam és kb 5-félét szedtem a 8év alatt...
2012. febr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

4. válaszoló:


Hú én is úgy tizest híztam és én sem izzadtam!!!Sose kellett használnom izzadásgátlót,csak megszokásból..Mióta nem szedem,már szűkségem van rá!Nagyon éreztem is magamon anno, hogy vizesedek,egyszerűen mindenem mintha duzzadt lett volna.Bokáim,mellem főleg....meg egyéb mellékhatások is voltak....

Hízékony vagyok,és pont az orvos által gyengének mondott félétől(yasminelle-től)híztam és a mellem is fájt félévig,míg szedtem.

1hó után már látványos fogyásom volt,pedig nem változtattam semmit az étkezésemen.

Ami erős gyógyszer volt elvileg,attól nem híztam(pl a dian35,graciel)

2012. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én is híztam, mialatt szedtem, de tuti, hogy nem a gyógyszertől, hanem mert stresszes időszakom volt, és olyankor sokat eszem... már abbahagytam, mégsem tűntek el rólam a kilók. és én a gyógyszer alatt is izzadós voltam. a melleim nőttek szerencsére, azok úgy is maradtak.


viszont nekem hiányzik a gyógyszer, amióta abbahagytam, sokkal több a pattanásom meg iszonyúan fáj a mensi is

2012. febr. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

4.vok


Na akkor más is hasonló cipőben járt.Amúgy sokan mondják h a bogyotol nem lehet hízni általában azok akik nem híztak.És ha valaki igazán bele akar kötni részben igaza is van mert nem a bogyo hizlal hanem a hatásai pl.vizesedés,kedélyállapot változás miatt több nassolás stb.Ismerösöm novaringet hazsnált ős azt mondja ugyanugy hizott mikor használta.Tényleg a hormonmentes megoldás a talán legesészségesebb,persze a tabi kényelménél nem igazán van jobb.DE mérlegelni kell h mennyit ér az ember egészsége.

2012. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
és milyen fajta volt az, ami megakadályozta az izzadást? előre is köszi a nevét:D
2012. febr. 16. 16:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Harmonet.Hozzáteszem h valoszinü nekem más is megfogta volna vizet.Bár van egy két uj fajta ami elvileg nem negedi megfogni.Nem tudom miért kérded de nem jo nem izzadni ugyyanis a szervezetnek szüksége van az izzadára arrol nem is beszélve h a vizvisszartartás plussz kilokat jelent.
2012. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!