Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkezdtem szedni a lindynette2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem szedni a lindynette20 tabit, beszedtem mind a 21 szemet és most a második gyógyszermentes napon van és mégmindig nem menstruálok. összezavarhat ennyire a gyógyszer h csak később jön meg vagy esetleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 00:23
 1/7 A kérdező kommentje:
elfelejttem hozzáírni hogy ez a legelső alkalom h fogamzásgátlók szedek,de szinte percre pontosan vettem be mindennap
2009. jún. 4. 00:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel egyik sem. Egyénileg eltérő lehet, de általában 3-4. gyógyszermentes nap körül szokott megjönni.
2009. jún. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én két féle bogyót szedtem eddig, ezt is több mint fél éve, 23 vagyok, bogyóval és anélkül se volt soha rendszeres a menzim, pedig nem vagyok terhes és normális a testalkatom meg az életvitelem.

Másnak órára percre pontosan beáll, nekem meg hónapokig ki is marad elég gyakran.

Nem tudni mitől. volt hogy csak norcolut vérzés megindítóval jött meg egy hét szedés után, volt olyan is rég hogy két hétig véreztem, egy hét szünet és megint vérzés. Hormonok zavarosak, szerintem lehet cisztától, agyalapi mirigy zavartól, vagy a gyógyszerek bojgattak fel, mert nem mindenkinek válik be ugyanaz.

De érdekes h az eredmények szerint jó a TSH m, elvileg cisztám sincs, meg gyulladásom se, nem foglalkoznak vele.

2009. jún. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ált. leghamarabb a szünet 3-4. napján jön meg. No para!
2009. jún. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat
2009. jún. 4. 12:08
 6/7 anonim ***** válasza:
én is ezt szedem már 2 éve nekem mindig a 5.gyógyszermentes napon jön meg.
2009. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én sok hónapja szedek tablettát és egyszer sem fordult még elő, hogy akkor jött meg, mikor a szünethez értem. Általában a 2-3. napon.


Még valami: én, amikor legelőször szedtem, az első hónapban nekem még védekeznem kellett mással is, a teljes védettséget csak a második hónaptól nyújtotta a tabletta. Viszont én az egyik leggyengébbet szedtem. Nézz utána ennek a "betegtájékoztatóban". Ha nincs meg, akkor a neten is megtalálod. Egyénként kérdezz rá az orvosodnál, telefonon is el lehet őket érni. Nekem, mikor ilyen kérdésem volt, simán felhívtam a rendelőt és megadták nekem a választ. :-)

2011. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!