Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló injekció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló injekció bevált nektek?

Figyelt kérdés
milyen időközönként adják be?Bármelyik doki beadja?Mennyibe került?Van mellékhatása?Mennyi idősek vagytok?
2012. febr. 16. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem csak kutyáknál létezik?
2012. febr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a nőgyógyászodat, mert az idejárók többsége 14-16 éves, és nekik fogalmuk sincs ilyenekről.
2012. febr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..


Ha mindenképp ragaszkodsz hozzá, beszélj több orvossal is és olyanokkal, akik használták/ használják !

Én személy szerint nem ajánlom, de én egy vagyok sok közül , nagyon sok rosszat hallottam róla !!!

2012. febr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Keress rá úgy, hogy depo-provera.

Én személy szerint 90%-ban csak rosszat olvastam.

Több nőt kellett kikaparni folyamatos vérzés miatt, rengeteg nőnek szétcseszte az egész hormonrendszerét, a menzesz jó, ha fél év alatt helyreáll, de volt, aki 11 hónappal a beadás után sem menstruált.

Két egymástól teljesen független orvostól hallottam szó szerint azt, hogy "az ellenségemnek se adnám be".

2012. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!