Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már 7 hónapja szedek symiciát....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 7 hónapja szedek symiciát. A tablettaszedés 12 napján szeretkeztünk a barátommal, de a 17. napon elfelejtettem bevenni a gyógyszert, és sajnos csak 15 órával később tudtam bevenni. Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Letelt a 12 óra (eddig még be lehet venni a tablettát és a gyógyszer megbízhatósága is rendben van) A betegtájékoztató azt írta h vegyem be a gyógyszert amint eszembe jut. Én 15 óra késéssel be is vettem. A 18. napon szeretkeztünk ismét a barátommal de használtunk óvszert. Ezért úgy gondolom nem áll fent a kockázata annak hogy terhes lehetek. A betegtájékoztató még azt is írta h mivel a 3. hetemen felejtettem el bevenni a gyógyszert ezért nem szabad 7 tablettamentes napot tartanom hanem folytassam a következő csomag szedésével. Nektek mik a tapasztalataitok? Véleményetek? Ma kellene folytatnom a következő csomaggal. Szerintetek ne tartsak szünetet, vagy mivel nem voltunk előtte együtt 5 napig és utána védekeztünk így nem áll fent kockázat?
2012. febr. 16. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Haladj papírforma szerint!
2012. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bensdorp ***** válasza:
0%

A betegtájékoztatónak nem hiszel, de néhány teljesen hozzá nem értő, ismeretlen, arc nélküli fórumozó semmit nem érő és bizonytalan tapasztalatára alapoznál? Kicsit tiszteld jobban az orvostudományt, pláne, ha a saját testedről és egészségedről van szó!

Ha nem bízol a betegtájékoztatóban (amit nem értek, mivel a gyógyszeriparnál agyonellenőrzöttebb terület nem létezik), menj el nőgyógyászhoz a problémáddal!

2012. febr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Haladj a recept szerint:) Az a biztos. Az nem nagy baj, ha nem tartasz szünetet.
2012. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
egy ismerosomsek igy lett meg az 1 eves kislanya
2012. szept. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!