Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretkeztünk a párommal és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkeztünk a párommal és sajnos megtörtént a baj. Kiszakadt az óvszer. Félek elmenni az orvoshoz, de tudom h muszáj csak érdekelne előtte hogy van valami módszer megelőzni az abortuszt, ha esetleg terhes lennék?

Figyelt kérdés
Esemény utáni tablettára gondoltam.. jo ötlet?
2011. nov. 16. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jónak jó, csak mondjuk nem ide kéne írogatni, hanem sietni felíratni az esemény utánit. Az ugyanis 72 órás, és minél hamarabb veszed be, annál biztosabban hat.
2011. nov. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Mindenképpen el kell menned orvoshoz! De ha előtte utána akarsz olvasni akkor a facebookon keresd meg a ne ess pánikba oldalt és számtalan információt találsz! Velem is megtörtént már sajnos ez és semmi mellékhatása nem volt az esemény utáni tablettának, mellesleg inkább mint az abortusz!
2011. nov. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
csak orvos irhatja fel.. mit félsz? nem fog megenni :D
2011. nov. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az orvos nem fog semmit sem csinálni csak kiír neked receptre egy esemény utáni tablettát!

Érdemes ilyenkor minél elöbb elmenned ,mert az idő nem neked dolgozik!Minél később veszed be a tabit annál valószinübb hogy nem fog hatni !Szóval ne fecséreld az időd!!!

2011. nov. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Abortuszt megelőzni, ha terhes lennél? Ezt hogy gondoltad? Beveszel egy eseményutánit 6 hetes terhesen és majd jól elvetélsz tőle?! Ilyen nincs. Ha terhes vagy, akkor 3 lehetőséged van. Az egyik az abortusz. Egyébként menj minél hamarabb dokihoz.


Mondjuk én biztos nem íratnék fel magamnk tablettát, csak akkor ha el is ment bennem(a legvégén vettétek észre). Ha közbe kiszakadt, észrevettétek, és folytattátok egy újjal, akkor nem paráznék rajta.

2011. nov. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
utolsónak igaza van.. előváladéktól rohadt kicsi az esély, felesleges a tabletta.. nagyobb bajt csinal...
2011. nov. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? félsz elmenni orvoshoz nem lehetsz több 15-16nál,ha ennyi vagy akkor nagyon nem kellett volna, ha idősebb vagy akkor meg nem értem mire vársz miért nem mész dokihoz,az esemény utánit 72órásnak nevezik de minél később veszed be annál kisebb az esélye,hogy hatásos,megelőzni az abortuszt tudod hogy lehet,pl nem veteted el..idióta...
2011. nov. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem ezeket az idióta kérdéseket. Komolyan itt ülsz és vársz a csodára, ahelyett, hogy elhúznál a dokihoz?

Remélem tudod, hogy míg 12 órán belül 95%-ban hatásos a tabletta, 48-72. órában már csak alig 60....

Majdcsak addig sopánkodsz itt a hülyeségeden, hogy abortusz lesz a vége.

2011. nov. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
termékeny napjaidban voltal? hova ment a cucc?
2011. nov. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a az esemény utáni tabletta tudtommal, lényegében megöli a megtermékenyült petesejtet ami már egy élet de az abortuszt semmiképpen mert utána 50% hogy meddő leszel és szerintem nem jó kockáztatni
2011. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!