Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esély a terhességre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély a terhességre, ha az első héten elfelejtettem bevenni egy szemet?

Figyelt kérdés
Másfél éve szedek fogamzásgátlót, és először fordult elő, hogy elfelejtettem bevenni. A 7 napos szünet utolsó napján szeretkeztünk, ez volt kedden, és csütörtökön elfelejtettem bevenni, ezt péntek reggel pótoltam, de már bőven a 12 órán kívül volt, és a tájékoztatót is elolvastam miszerint orvoshoz kell fordulnom. Lehetek terhes a keddi szex miatt? köszönöm a válaszod
2012. febr. 18. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne élvezzen beléd a párod kedden.
2012. febr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy kiegészítő védekezés kell, de én arra a keddre gondoltam,ami a gyógyszerszünetem utolsó napja, kicsit félreérthetően írtam le :S de azért köszönöm a választ
2012. febr. 18. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már fogamzásgátlóval ba*szod tönkre a szervezeted tanuld meg használni... Nem szabad felejteni minden kis hiba végzetes lehet teherbeesés szempontjából
2012. febr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előzőnek: ha a gyakorikérdések.hu-n ba*zod el az idődet, a kérdésre válaszolj, és olyanhoz ne szólj hozzá, amihez nem értesz. Mindenkinek szuverén joga, mit és mivel b*szik el a szervezetén, már ha a felelősségteljes védekezés annak számít... Örülj neki, hogy te még soha semmit nem felejtettél el az életben, fájóan nagyszerű lehet tökéletesnek lenni!


Ha már egy éve szeded, és tényleg ez az első, hogy elfelejtetted, nem túl nagy, sőt elenyészően kicsi az esélye a teherbeesésnek. Ne parázz! Orvoshoz fordulni sem hiszem, hogy sok értelme lenne, majd ha esetleg nem jön meg időben a vérzés. Ha esetleg megtörtént a baj, azzal már az orvos sem tudna most mit kezdeni.

2012. febr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

második válaszoló: tudom, hogyan kell használni, egyszerűen csak elfelejtettem, ember vagyok, hibázom néha...

utolsó válaszoló: köszönöm szépen, most megnyugodtam :)

2012. febr. 18. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!