Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni a 15....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni a 15. szemet a levélből, tegnap este pótoltam, dupláztam. De előtte együtt voltunk a párommal. Mekkora az esély a teherbe esésre?

Figyelt kérdés
Volt már, hogy elfelejtettem egy egy szemet, de mindig sikerült pótolni 12 órán belül. Ez az első eset, hogy nem vettem észre, csak akkor, mikor már a következőt kellett. A tájékoztató azt írja, hogyha már nincs hátra 7 szem a levélben, megszakítás nélkül kell továbszedni a levelet, de nekem erre nem lesz módom, mindenképp meg kell tartanom a szünetet mert nem fogom időben megkapni a következő dobozzal. Arra gondoltam, hogy egy plusz napot ráhúzok, és beveszek egy 7. szemet is, tehát egy nappal tovább szedem (van pár szem tartalékba, hogyha véletlen elgurulna vagy ilyesmi). Így meglesz e a védettség? És most vajon megvan e? A tájékoztatót elolvastam, de ez így speciális eset, amit nem írnak le.
2012. febr. 19. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem egészen világos,amit írsz.Akkor elvileg van még 5 szemed+7nap szüneted.Ennyi idő alatt nem tudtok összeszedni egy havi adagra valót,ketten??
2012. febr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem, még 6 szem maradt, mikor elfelejtettem... de nem a pénzzel van a baj(mondjuk azzal is), hanem a recepttel... külföldön vagyok és már bőven benne leszek a szünetben, mikor hazamegyek és fel tudom íratni
2012. febr. 19. 11:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Bevetted a 15. szemet,majd dupláztál-az azt jelenti,hogy bevetted a 16-at is,nem?(akkor elvileg még 5 szemnek kell lennie)

A bőven benne leszel a szünetbe,az még a szünet,tehát ha más megoldás nincs,hagyd az utolsó pillanatra!Nem érdemes kísérletezgetni a hormontartalmú gyógyszerekkel,nem hiába nincs ilyen eset feltüntetve a betegtájékoztatóban...Én felhívnám a dokimat,ha van itthon olyan ismerősöd,aki tudna segíteni,az jó lenne.

2012. febr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!