Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdtem nem rég el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noya 18 kérdése:

Most kezdtem nem rég el szedni a Lindynette 20, tablettát a vérzésm 5 napjától, de annyi mindt olvastam itt pl a vérzés 1 napjától kell szedni, most akkor? Nem vagyok abban sem biztos hogy mikor-tól nyújt teljes biztonságot!?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ezt szedem!

A vérzés első napjától kell elkezdeni a tabletta szedését!

Nem beszélted ezt meg a nőgyógyásszal?Nekem minden elmondott a gyógyszerről!

23v.ok

2012. febr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jaj ne beszélj már butaságokat első! Ugyanúgy el lehet kezdeni az 5. napon mint az elsőn, csak akkor még 7 napig egyéb kiegészítő védekezés is kell.

Nem olvastad a papírját?


Első alkalommal történő szedés

Várjon a menstruációs ciklus kezdetéig, addig ajánlatos más fogamzásgátló módszer használata (óvszer, pesszárium, spermicid)! Az első tablettát a menstruációs vérzés első napján kell bevenni.

Megengedett a 2-5. napon való szedéskezdet is, ez esetben a fogamzásgátló szedésének első hét napján nem hormonális kiegészítő fogamzásgátlás (óvszer, pesszárium, spermicid) alkalmazása javasolt.

2012. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem beszélek butaságokat!Nekem a dokim ezt mondta!
2012. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem a dokim azt mondta akár mi is van a tájékozttón az 5ik naptól szedjem. és ő nem valami laza doki nagyon jó hírneve van a városba alig kapni idő pontot szval nyugi a lehető legjobban csináltad:)
2012. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!