Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első menses után el kezdtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első menses után el kezdtem szedni a Lindynette-et, és a vérzés után még egy hétig vérzés volt, olyan 2 hétig, aztán abbahagytam a gyógyszer szedését. Jól tettem?

Figyelt kérdés
2007. okt. 17. 23:16
 1/3 anonim válasza:
68%
Ez volt a legjobb amit tehettél!És a következő lépés FELTÉTLEN menj vissza a dokihoz!Megvizsgál és valószínűleg ír egy másik gyógyszert!Sok sikert!
2007. okt. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem tetted jól,mert minden fogamzásgátló az első levél szedésénél köztivérzést okoz majdnem mindenkinél!Inkább meg kellett volna kérdezned valakit(anyukádat v. dokit)hogy ez mitől van.Ha most új gyógyszert kezdesz valszeg attól is lesz,de most kérdezd mag a dokit és akkor nem kell aggódnod.
2007. okt. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is rosszul tetted,nálam is ez volt az első hónapban,szenvedtem is tőle,már majdnem abbahagytam,de aztán ugye megjött és ujra kezdtem szedni a tabit,most minden rendben van!!


az első 3 hónap a megszokás időszaka.azért gondolj bele,a tested elég nagy hormonkezelést kap...ha problémád akad,akkor előtte inkább konzultálj a nőgyógyászoddal.

2007. okt. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!