Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A tablettamentes hét kihagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tablettamentes hét kihagyása-menzesz késleltetése. Próbáltad már? Segítség kéne, mert én tervezem, egy fontos esemény miatt. Bármilyen vélemény, tanács jól jönne.

Figyelt kérdés
Az első levél végénél járok,a 3. héten,de a hétvégén egy fontos esemény miatt semmiképp sem szeretném hogy megjöjjön.A tájékoztató azt írja hogy bár nem ajánlott,de lehetséges hogy ne tartsak szünetet,így a menstruáció elmarad,és csak a következő hónapban lesz esedékes. Kicsit félek..
2012. febr. 20. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Adsz vele egy szép nagy pofont a szervezetednek. Bár nem kértél véleményt, de nem sok olyan eseményt tudok elképzelni, ami miatt megérné ilyet játszani, de te tudod.
2012. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vagy bejön, vagy nem. A dokim szerint a nők nagy részénél nem.

Bnőm csinálta. Eredmény: egész levél alatt pecsételő vérzés.

2012. febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Én már nemegyszer csináltam ilyet (Belara-t szedek) és az ég világon semmi bajom nem volt. Utána rendesen megjött a menzeszem és nem pecsételtem végig a hónapot.
2012. febr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem dokim mondta,hogy egy évben max egyszer lehet alkalmazni ezt a módszert.Kipróbáltam és nálam működött,semmi bajom nem lett utána és csak a következő levél beszedése után jött meg,szóval nekem bevált.De persze mindenkinél máshogy működik a gyógyszer,ki kell próbálni és akkor megtudod...
2012. febr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én ilyen esetben csak elcsúsztatom 1-2 nappal (tovább szedem a gyógyszert, és csak utána tartom meg a szünetet), vagy korábbra hozom 1-2 nappal (hamarabb hagyod abba)... ezek nem okoznak akkora galibát, mint az, ha teljesen kihagyod a szünetet... a legtöbb esetben elkezd az ember pecsételni, az meg ugyanolyan kellemetlen, mintha megjött volna... én egyszer egy hónapig "bújkáltam" a párom elől emiatt, nem akart megszűnni egy napra sem, csak akkor múlt el, miután megtartottam a szünetet és megjött rendesen


persze ez az 1-2 nappal eltologatós dolog csak akkor működik, ha olyan gyógyszered van, mint nekem, amiben minden tabletta ugyanolyan, meg jobb, ha tartasz ilyen esetekre egy tartalék-levelet....

2012. febr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,sokat segitettetek,igy nem ugrok fejest egy hulyesegbe. Meg fogok kerdezni egy dokit is elotte.
2012. febr. 21. 11:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszer csináltam ilyet,hogy nem tartottam szünetet,hanem tovább szedtem a következő levelet és csak utána volt szünet.Nem volt közti vérzésem,semmi extra dolgot nem tapasztaltam és a szünetben rendesen jött a vérzés is.

A helyedben most mégsem tenném meg. Ez életed első levele,nem árt,ha az első megvonásos vérzést megvárod,sok mindent tud jelezni vele a szervezeted.

2012. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem ez az első levél,már több mint másfél éve szedem,és eddig minden rendben volt,napra pontosan megjött. Egyébként az orvos azt ajánlotta hogy ne trükközzek (mivel rákérdeztem erre az 1-2 nappal tovább szedem dologra is),hanem akkor simán szedjem tovább,szünet nélkül. Ma kéne megjönnie,és eddig semmi. Remélem így is marad. :D
2012. febr. 23. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!