Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért késik a menstruációm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késik a menstruációm?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 hónapja pettingeltünk.Tudom, hogy ettől nem lehetek terhes, de már abban a hónapban sem volt normális.Megjött, de csak nagyon kevés.Az első 2 nap normális mennyiség jött, de utána szinte semmi.Ebben a hónapban még nem jött meg.Ezen a héten kellett volna.Persze még van rá esély, de nem tudom miért késhet.

Amikor együtt voltunk a nyíláshoz hozzá nyomta a péniszét.Nem dugta be és azt mondta, hogy szerinte előváladék sem jött.Láttam, hogy volt ilyen kérdés és azt írták, hogy van rá esély, hogy ettől terhes lehet.Lehet, hogy terhes vagyok?

14/L (és tudom, hogy nem kéne pettingelnem, de kérlek a kérdésre válaszoljatok, tudom mindenki mit gondol...)


2012. febr. 21. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:

1) vegyél terhességi tesztet

2) ne dugdossa a farkát a puncidhoz ha nem védekeztek sehogy

3) ilyen fiatalon lehet még a menstruációd sincs beállva

2012. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hótorlaszok.
2012. febr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Tudod ez úgy történik a mai világban, csak hogy később ne sírjon a szád, ha mégis...

szóval manapság az a hézag, hogy a tudomány jelenlegi állása szerint nincs 100%-os fogamzás gátlás. (kivéve az önmegtartóztatást). Bár a körülményeket tekintve kevés az esélye a teherbe esésre, de azt el kell fogadni, hogy véletlen balesetek vannak. Ha te vagy a szerencsés vagy épp szerencsétlen, akkor tiniambulancia és magzatelhajtás vagy pedig a tinimamik új szereplője leszel.


A szexualitás felelősség. Tessék venni a fáradságot legalább arra, hogy megismerd a saját és partnered testének a működését, ezáltal az eseményeket biztosabban kezeled majd és nem ide rohangálsz majd mindenért. És tessék elfogadni, aki elég nagy ahhoz, hogy szexeljen, az legyen elég nagy ahhoz is ha netalántán szülővé lesz.

Ez van.

2012. febr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm, de a kérdésere nem válaszoltatok, csak az első...kiszámoltam még van 3 napom.Remélem nincsen semmi, de veszek egy terhességi tesztet, mert nem jó izgulni.
2012. febr. 21. 18:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert mégcsak 14 éves vagy.
2012. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Detti te vagy az? :O
2012. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!