Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságosak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságosak a Pharmatex termékek?

Figyelt kérdés
Pharmatex mellett ajánlatos óvszert is használni? És mi a különbség a krém a tabletta, kúp vagy a tampon, között? Melyik a legkényelmesebb? Köszönöm a segítségeteket...
2008. ápr. 8. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi kúpot használtunk még az elején és nem volt olyan rossz csak várni kellet felhelyezés után kb 10 percet hogy el olvadjon de addig foglalkoztunk egymással de sajnos "ott" nem tudtam kényeztetni mert elég kellemetlen íze volt. Szóval ha kúpot akartok használni akkor ellőtte kényeztesd és utána helyezd fel a kúpot. A krémet ha jól tudom a fiúnak kell a hegyére rá kenyni és úgy behatolni és azáltal meg is lenne a dolog. Szerintem gumi nem kell mert ez a kúp védd a teherbe eséstől és fertőtlenít is. Ha esetleg gumival csináljátok akkor meg kúp nem is kell.
2008. ápr. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sszia, itt minden le van írva nagyjából, de főleg az, h mi a különbség. [link]
2008. ápr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon biztonságos,mi nem alkalmaztunk mást,ha megfelelően vannak használva,nem lehet gond,nekem a kúp vált be.
2008. ápr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon biztonságos, én használtam a kúpot, a krémet és a tablettáját is. Nem kell óvszer mellé,mert olyan anyagot tartalmaz,ami elbontja és megöli a hímivarsejteket.

A krém a legjobb sztem, mert azzal egyből utána mehet a sex, és nem kell várni, egyből védett vagy.A tabletta nekem nem jött be, mert nehezen olvad el, és várni kell vele.A kúppal is kell várni asszem 10 percet, nekem ez sem tetszett.A tampont nem próbáltam, de az a legdrágább és 24 órán keresztül véd,akármennyiszer sexeltek.Csak utána el is kell onnan távolítani...De hidd el, ha mindent betartasz akkor biztonságos és nem lesz baba!!

2008. ápr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még azzal egésziteném ki,hogy előtte-utána legalább 3 órával ne mosakodj szappannal lent,mert az megsemmisiti a hatóanyagot!Lactacid Feminát használj helyette.Ezt kézmosáshoz is használhatod aktus előtt.A legkényelmesebb a krém verzió szerintem,én is azt használom.De mellette még használok gumit is,a még nagyobb biztonság kedvéért.
2008. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok! Én nem ajánlanám senkinek a tablettát! Az előírásoknak megfelelően használtuk, és gyakorlatilag azonnal terhes lettem mellette. Ráadásul velem párhuzamosan unokatestvérem barátnője is használta, ő is azonnal terhes lett. Sztem ez egy kicsit erős hibahatár...
2009. febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!