Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyerekkorom óta migrénes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkorom óta migrénes vagyok, de egy ideje sszinte állando a fejfajasom. Azt hiszem a fogamzagatlo az oka. Kerhetem egy ferfitöl hogy ö védekezzen? Jogos?

Figyelt kérdés
Fél éve szedem ezt a gyogyszert de megörülök az állano fejfajastol. Most jöttem rá hogy csakis a gyogyszer lehet mert mikor semmit sem szedtem jól voltam. A ferjem mint egyik ferfi sem,ö sem szereti az óvszert,csakhogy én meg nem vagyok hajlando ezzel a fajdalommal élni. Szerintetek önzö lenne ha azt kernem töle ö védekezzen? Vagy köttesse el magat 52 éves ugysem akar több gyereket,van egy kisfiunk....
2012. febr. 23. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg a sphincter Oddi ér görcsöl a fejedben.
2012. febr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem önző dolog ezt kérni jelen esetben. Viszont még rengeteg más védekezési módszer van. Ha pedig tényleg nem akar gyereket, akkor az elköttetés is jó ötlet.
2012. febr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérheted, hisz annyi neki is mint neked. DE! nem véletlenül van 1000+1 féle fog.gátló, mindenképp menj vissza a dokihoz aki kiírta és mond el mi a panaszod. Egyébként van spirál is, azt is tetethetsz fel.
2012. febr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az elköttetés durva lenne, de nyugodtan megkérheted, hogy ő védekezzen. Nincs abban semmi.
2012. febr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Feltetetsz egy spirált.
2012. febr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen! Ott a spirál, beszélj a nőgyógyászoddal. Én nem vagyok fogamzásgátló ellenes, de a te esetedben nem szabadna szedned. Ha állandóan fáj a fejed, akkor az sem esik jól, amiért szeded, a szex.


32 N

2012. febr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Természetesen kérheted. Vagy a te akaratod nem számít? Ennyi erővel egy kutyát is kefélhetne.


Ez az óvszetéma meg lerágott csont. Tudom sok pasi nem szereti a kotont, de csak azért nem mert nem ért a szexhez. Igénytelenek, önzőek és bénák, ezért van ennyi megkereseredett nő.

2012. febr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Migrénes nő alapból nem szedhetne fogamzásgátlót.


Szerintem elvárható, hogy ő védekezzen, ha te nem tudsz, hiszen mindkettőtök érdeke.

Ez nem önzőség.

2012. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nahát én is igy gondolom! Miért mindig nekünk kell védekezni,ö is megteheti. Spiralom mar volt,kidobta a szervezetem! Hormont meg ezek szerint nem birom. El i akartak már engem i skötni az orvosok,nem engedtem,ezzel az erövel öt is elköthetik ugy gondolom. Az orvoshoz természetesen visszamegyek! Köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 23. 14:30
 10/11 anonim ***** válasza:

A férfit egyszerűbb is elkötni egyébként. Tudtommal.

Szerintem ha eddig te védekeztél, igazán elvárható most már tőle.

2012. febr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!