Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Számít-e, hogy milyen nap van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít-e, hogy milyen nap van a fogamzágátló tabletta beszedésekor?

Figyelt kérdés
Ma kell bevennem az első szemet( Lindynette), még sosem szedtem ezelőtt tablettát. Az a kérdés, hogy a levélen található legelsőt szedjem be és úgy folyamatosan 21 napig, vagy pedig azt amire a szerda van írva és utána visszatérek az elejére beszedni a kimaradtakat?
2009. jún. 24. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, csak kiválasztod az egyik "Szerdai" szemet és haladsz minden nap a nyíl irányába (cs, p, szo...) és ha elfogyott, akkor 7 nap szünet. Ennyi.

(Ja és ne ijedj meg ha végig menstruálnál, én így voltam, megijedtem,elmentem dokihoz és azt mondta normális, de ha köv. hónapban is előfordul akkor nem j óa gyógyszer. Ezt tartsd szem előtt! ;) )

szép napot!

2009. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!


Tehát ha a levél végére értem ugye az elején megmaradt hétfő-keddet még be kell venni? mert úgy teljes a 21 nap.

2009. jún. 24. 14:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
persze..mind a 21 szemet vedd be!
2009. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem irja rajta h "start"? vagy nem jelzi nyil h hol az eleje? a mercilonnal irja.
2009. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A nyilak körbe mennek a levélen. Kezdődik hétfővel nyíl és vasárnappal végződik, ami felmutat a hétfőre.. Remélem érthető. De gondolom ezekben mindben ugyanolyan hatóanyag van, csak segít hogy meg vannak jelölve a napok...
2009. jún. 24. 14:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Elvileg mindegy, hogy az elsöt szeded be elöször, vagy a szerdait, csak azért jobb a napok szerint szedni, mert igy jobban tudod ellenörizni, hogy nem maradt-e ki egy nap. Természetesen az összeset be kell szedni.
2009. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Drágám, még véletlenül se olvasd el a betegtájékoztatót. Abban tuti le van írva, de nem, nem azért van, hogy elolvasd.
2009. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Drágám! egy szót sem ír a tájékoztató. 3x!!olvastam át alaposan.. de ha gondolod nézd meg a Lindynette tájékoztatót a neten, lehet te meglátod. De tuti, hogy nincsen benne.
2009. jún. 24. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!