Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi az a hüvelykúp, -tabletta,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a hüvelykúp, -tabletta, -krém, -gyűrű?

Figyelt kérdés

Hogyan kell használni?

14 éves vagyok, még nem szándékozom elkezdeni a nemi életem, csak szimplán érdekel..


2009. jún. 6. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
google.hu
2009. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Pl. a tablettánál meg a kúpnál az sem mindegy, hogy gyógyszerként vagy fogamzásgátlóként.

Olvass, művelődj és örülök, hogy végre egy gyerek nem előbb akar nem életet élni, mint hogy ilyen kérdésekre tudná a választ.

2009. jún. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Hüvelykúp és krém: szex előtt kell feltenni. Én ne ajánlom, nem megbízhatóak.

Gyűrű: hormonális, 3 hétig a hüvelyedben van, majd 3 hét után egy hétre ki kell venni, majd 3 hétre ismét újat feltenni.

De itt üsd be a keresőbe ( menü alatt), hogy nuvaring ( ez a gyűrű neve) és kiad válaszokat és kérdéseket.

2009. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

[link]


[link]


A hüvelygyűrű egy hormonális fogamzásgátló. Abban tér el az általánosan ismert fogamzásgátlóktól, hogy nem szájon át kell szedni. Egy gyűrű amit a hüvelybe kell helyezni én a hormon tartalom onnan fokozatosan kerül be a szervezetbe.

Parmatex néven több fajta helyileg ható, spermiumokat elpusztító szer kapható. Megbízhatósága hagy némi kívánni valót maga után, a nem kívánt terhességek aránya lényegesen magasabb mint a fogamzásgátlók illetve óvszer esetén. Inkább csak más módszerrel kombinálva ajánlott alkalmazni, vagy akkor ha valakinek belefér az elképzeléseibe egy nem tervezett baba.

2009. jún. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Attól, hogy a Google a barátom, még nem arra vagyok kíváncsi, hogy hol lehet rendelni netről.. :D
2009. jún. 9. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!