Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Durex vagy masculan vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durex vagy masculan vagy valami más?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal.. ez alatt az idő alatt a 3. durex óvszer szakadt ki... baromi ideges vagyok miatta.. (mindig helyesen használjuk..) mivel már nem bízunk meg benne, a párom ink. nem megy el bennem gumival sem... így elég rossz :/ most váltunk masculanra... meglátjuk mi lesz..

Lifestyle-t ne is ajánljátok, egyszer vettünk, egyik ismerősömnek sürgősen kellett, ezért adtunk, neki és kiszakadt.. uh el se mertük használni a maradék 3-at...


Mit ajánlotok? Kinek mi jött be inkább? :)


2012. febr. 25. 18:18
 1/4 Mancsey válasza:
traktorgumi... az a legszívósabb.
2012. febr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább kezdj el tabit szedni.

2 év alatt 3 az elég sok, én ezért nem is nagyon tudom élvezni gumival, félek, hogy kiszakad. Inkább tabit szedek.


De amíg én gumit használtam, 1x szakadt ki durex, 2x masculan, de lifestyles 1x sem! Pedig azt használtuk a legtöbbet. (Pontosan a lifestyles skin-t)

2012. febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 év alatt a masculan nálunk 3x szakadt ki....ugy hogy erről ennyit....
2012. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt 2 masculan szakadt ki... durex még soha...
2013. ápr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!