Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik óvszer márkát használta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik óvszer márkát használtad/használod? Mennyire volt jó a termék?

Figyelt kérdés

Sajnos itt minden féle véleményt olvastam már a "Masculan" óvszerről, és más márkájú gumiról.

Tanácstalan vagyok, hogy melyiket válasszam. :(

Tényleg ennyire rossz a "Masculan"?

Más óvszer mennyire megbízható? (hogyha az előírtaknak megfelelően használja az ember)


Nem az olcsósságra "megyek"! Csak érdeklődtem a fent említett termékről.

Tudom, hogy van vagy (pl.:) 10-kérdés feltevés. Nem szeretném egyenként végigbogarászni a kérdéseket. :-/

Neten olvastam néhány márkájú gumiról,de mégis inkább véleményt szeretnék.


2012. jan. 18. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi már használtunk Masculant, Durexet, Lifestylest is. A Masculan a többihez képest szűk, ezért azt hanyagoltuk. De 6 év alatt semelyik fajtából sem szakadt ki egy se (lekopogom).
2012. jan. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem 3 év alatt sokféle gumihoz volt szerencsém, még teljesen full noname gumihoz is, és az se szakadt ki. Viszont a masculan és a noname gumik nálam elég gyakran irritációt okoztak, és csíptek, de én érzékeny vagyok intim tájékon, pár lifesytle és durex gumi is ugyanezt váltotta ki.

Amúgy főleg lifestyle-t és durexet vettünk, azokkal tényleg nem volt semmi gond.

20L

2012. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ. :)

V.mennyire megnyugodtam.

2012. jan. 18. 21:13
 4/10 A kérdező kommentje:

Ki használt már "Rako" nevű óvszert?

Bevált nem vált be?

Ha nem vált be, akkor miért nem?

Tudom,hogy egyén függő a dolog, de érdekelne kinek milyen tapasztalatai vannak.

2012. jan. 18. 21:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a masculan abszolút bevált, méretben is jó. Próbáltunk mást is, azokkal sem volt gond. Komolyan nem értem hogy egyeseknek hogy sikerülhet kiszakítani :)

22F

2012. jan. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző barátommal 4 évig használtunk durexet, soha semmi gond nem volt, az új barátommal már második alkalommal történt egy kis baleset ugyan ezzel a márkájúval, ugyhogy sztem pasifüggő, ki hogy tudja használni, ki mennyire figyel rá oda.
2012. jan. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mi egyszer vettünk fél éve rakót a tescoban, nem vált be, mert rá se ment a páromra :D pedig nem egy óriásf@szú :) de egyébként szemmel láthatólag is sokkal kisebbek a rakók, mint a többi óvszerek. szerintem ne olyat vegyél, max majd később egy próbára, hisz kinek mi...

mi durex love-ot vagy fantasyt veszünk legtöbbször. olcsók, kényelmesek és megbízhatók. egyébként 3 éve dugunk, és nálunk se szakadt még ki egyszer se. csak egyszer lecsúszott, mert bénán raktam rá..

2012. jan. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
tescos zacskó
2012. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Az utolsón mosolyogtam. Egészségére!


Én se tudom, felfogni,hogyan szakadhat ki, ha előírásoknak megfelelően van használva. Na, mindegy...

2012. jan. 22. 15:51
 10/10 A kérdező kommentje:

Rendelt már v.ki interneten óvszert?

Mennyire vált be illetve nem kockázatos "x" nevű oldalon rendelni?

Megbízhatóak a termékek?

Vagy esetleg ingyen mintát rendelt már v.ki?

Csak érdeklődőm...

2012. jan. 22. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!