Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen hosszú és mennyiségű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hosszú és mennyiségű egy normális menstruáció fogamzásgátló szedése mellett?

Figyelt kérdés
Mercilon fogamzásgátlót szedek, most fogyott el az első levelem, a gyógyszer szünet 2. napján jött meg a vérzés nem túl erősen csak épp hogy. Barnázgatással indult aztán pirosodott. Így már biztos nem lehetek terhes? Ez a kis mennyiség normális?
2009. jún. 6. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kevesebb, mint tabi nélkül volt. Ha megjött, 99%, hogy nem vagy terhes.
2009. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bár más tabit szedek de a "vérzés" mértéke nálam is drasztikusan visszaesett
2009. jún. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
00:36-os vagyok nekem pl 4 napig van mensim.de szerintem ez mindenkinél más.
2009. jún. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 4 napig van meg, de csak az első napon erősebb, a többi napokon elég 1 betét egész napra.
2009. jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én amióta védekezek, azóta kevesebb a menzeszem is. És rövidebb. Ne aggódj!
2009. jún. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
okés, köszi, nekem most van a második nap és hát egy tampon elég egész napra és ezt furcsállom, bár tudtam hogy kevesebb lesz a bogyótól, meg doki is mondta, de hogy ennyire :) de ez valahol jóó nem kell szenvednünk annyit, meg hát nekem görcsök sincsennek.
2009. jún. 7. 17:23
 7/9 anonim válasza:

nekem 3 napig tart, és gyenge.

viszont akik azt írták, hogy egész napra elég egy betét, az nem egészséges!

főleg nem a tamponnál, maximum 8 óra után cserélni kell! Ha nem, egyrészt erős szaga lesz, másrészt baktériumok, gombák, fertőzések szaporodnak el, és még komoly baj is lehet! bele van írva a tampon tájékoztatójába, olvassátok el!

2009. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nekem most már az 5ik nap van és erősödött. az első napnál meg a másodiknál volt gyenge a 3.-4. meg erős volt:S
2009. jún. 11. 15:21
 9/9 anonim válasza:
húú, most engem is megnyugattatok! igazából amióta bogyót szedek nekem is lerövidült 3 napra, és kezdtem kétségbeesni kist,mert olvastamh attól h terhes vagy még kis mennyiségben vérezhetsz, de igazából más tünetem nincs úgyh most megnyugtattatok! köszi:)
2009. nov. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!