Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek-e terhes vagy más a gond?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek-e terhes vagy más a gond?

Figyelt kérdés
24 éves pajzsmirigy alul működésre hormon gyógyszert szedő nő vagyok. Utoljára olyan 3-4 hete szeretkeztünk a párommal, használtunk óvszert is amivel úgy tűnt minden rendben van. Az utóbbi félévben kicsit rakoncátlan a menzeszem hol előbb hol később jön meg pár nappal de mindig a szokott napig tartott és volt elegendő vérzés is, viszont most 6. napja van hogy késik. Terhességi jeleim nincsenek, ma veszek tesztet is. A menzi előtti állapotokat produkálom (nekem ilyenkor bedagad a nyakam és szeszélyes lesz az emésztésem, kicsit a hőmérsékletem is megemelkedik + feszült vagyok). A dolog ami miatt mégis aggódom, hogy pár napja éles, nagyon erős alhasi fájdalomra ébredtem az éjszaka közepén. Valami ötlet vagy előbb teszt és úgyis elválik? (komoly válaszok érdekelnek)
2012. febr. 27. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
neked egy nőgyógyász kell, de azonnal!
2012. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha védekeztetek óvszerrel, akkor kicsi az esélye, hogy terhes lennél. de szerintem el kéne menned nőgyógyászhoz.
2012. febr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

bevallom személy szerint én valami kis gyulladásra vagy cisztára gyanakszom (reggel végzem csak el a tesztet, a patikában azt mondták akkor biztosabb az eredmény)


amiatt én se aggódom annyira hogy terhes vagyok mert nagyon vigyáz rám a párom és azonnal mentünk is volna dokihoz ha látjuk hogy valami gond van

2012. febr. 27. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:
ha védekeztettek és nem volt gond, akkor terhes nem lehestz. a rakoncátlan menzesz köszönhető a hormon kezelésnek is. a késés lehet stressz miatt, betegség miatt. az erős alhasi fájdalomnál nem kell feltétlen a legrosszabbra gondolni. lehet akár egy petefészek gyulladás is, de az is lehet hogy nem ott van a probléma, hanem másik szervedben.
2012. febr. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
negatív (erős kontroll jel mellette üres és tiszta felület) a teszt, alig félórája csináltam meg direkt, szóval most azért lényegesen megnyugodtam, de még ma legkésőbb holnap kérek időpontot dokihoz
2012. febr. 28. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!