Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátom nem bízik a tablettá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem bízik a tablettában, pedig évek óta szedem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már több éve szedek fogamzásgátlót, még sosem volt gond, viszont a páron valamikori kapcsolatában teherbe esett a bnője a gyógyszer mellett. Én mondtam neki, ha eddig nem estem teherbe gyógyszer mellett, eztán sem fogok, de hajthatatlan. Mindig gumit húz... Pedig tök felesleges, pláne ha már ennyit költök gyógyszerre, és így feleslegesen :S Mivel győzhetném meg, h nálam hat a tabletta?
2012. febr. 28. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi sem 100%-os. Ha szüksége van ahhoz h a lelke nyugodt legyen, hagyd rá. Ha ő nem tartja felesleges pénzkidobásnak, és megveszi, akkor meg ne a te problémád legyen h drága.
2012. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én veszem a gyógyszert, nem ő. És ha eddig hatott, akkor már hirtelen sztem tuti nem esnék teherbe...
2012. febr. 28. 15:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Az óvszerről beszélek, azt ő fizeti nem?
2012. febr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:D Na akkor szépen elbeszéltünk egymás mellett :) Én a tablettára értettem, h drága. De nyilván az óvszer sem olcsó. Azt ő veszi. De a kettő közül az egyik, továbbra is tartom, h felesleges pénzkidobás... Már elgondolkozta azon, h inkább hagyom a gyógyszert... Így nagy értelmét nem látom.
2012. febr. 28. 15:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?

Nem lehet, hogy félrek*rt, összeszedett valamit és nem akarja, hogy kiderüljön?

2012. febr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod meggyőzni, szünetelj akkor a gyógyszerrel, jót tesz a szervezetednek egy kis pihi.
2012. febr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

örülj neki, te jó ég!!


1. a fogamzásgátlót úgysem szedheted örökké

2. a fogamzásgátló (nem tudom, tudtad-e, de) káros

3. van egy tökjófej pasi, aki gumit húz mindkettőtök érdekében


mi a gond ezzel?

2012. febr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
okés :) próbálom így felfogni:)
2012. febr. 28. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!