Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belőlem folyik a váladék és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitti1208 kérdése:

Belőlem folyik a váladék és az orgazmusom következménye vagy a barátom ment el 2x és az elsőt nem érezte?

Figyelt kérdés

Tehát az eset:

A pasim orálisan kielégített és ezután a felfokozott állapotom után szeretkeztünk, ami szenzációs volt, ám aktus közben fehér váladék hagyta el a nemi szervemet, közben melegséget éreztem. Folytattuk, mivel elmondása szerint ő nem élvezett el(csak sokkal később, orálisan).

Olyan még nem volt, hogy a pasim 2x élvezett volna el, ezért nem gyanakszom erre, de mégis megkérdeztem.


2012. jan. 12. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
nincs a földön olyan pasi aki az orgazmus után nem hervad el valamennyire...tehát biztos,hogy egymás után 2 szer nem élvezett el...legfeljebb belédhugyozott..:D
2012. jan. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
fúj b*zmeg kösz hogy ezt itt most megosztottad de sztem mindenki pont leszarja
2012. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mert a vizelet az féhér... és váladék. Kedves első, te egy hülye vagy.


Kérdező: szerintem a pasid egyszerűen csak élvezte a dolgot, és a kéjnedv/előváladék volt az, ami "felhabosodott".

Úgy az is fehér tud lenni.

2012. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

17:49!


senki nem mondta,hogy a vizelet fehér!

de ha a pinalével keveredik és fel is habosodik akkor fehér lesz...

szerintem menny tanulniholnapra a lackéd..:Dmindhogy ilyen hülyeséget írj,hogy az előváladék...mert az előváladék max 2 csepp ami nehogy nem folyik de szinte észre sem lehet venni még egy nagyon hosszú aktusnál sem...

2012. jan. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A húgy az meg olyan, hogy jön felállt farok mellett, szex közben. (Ha neked igen, akkor inkontinenciád van, vagy valami elváltozásod.)

Azt meg valószínűleg a pasi is észrevette volna, hogy belevizelt a nőjébe. És most nem lenne kérdés. Ki a hülye?

2012. jan. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

... igen én tudok álló farokkal vizelni... és szerintem sokan így vannak vele hiába írják aztorvosi oldalakon,hogy lehetetelen...és nincs inkontinencám meg egyéb elváltozás sincs...az inkontinencia az akaratlan vizelet ürités...pl ez válasz lehet a kérdező kérdésére..valamint,ha csak kissebb mennyiségü vizelet ürül ilyenkor akkor pon ez a hatás...

viszont az előváladék senkinek nem akkora mennyiségű,hogy ki is jöjjön legfeljebb valami folyásos betegsége van a kérdezőnek..

2012. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A vizelet biztos nem lehet, ha keveredik, akkor sem történik színváltozás. Az előváladék nem mindenkinél ugyanolyan. Van akinek folyik, van akinek csak pár csepp.


L 19

2012. jan. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

...hát havalakinek folyik az előváladék az biztos,hogy beteg...normális esetben 1-2csepp

és hidd el,hogy a vizelet a nyálkával habos fehér folyós állagu lesz..

2012. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugi, nekem is szokott ilyen lenni. A párommal óvszert használunk, és volt már velem is így. Ez a te váladékod.

2012. jan. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!