Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dalia fogamzásgátló tabletta....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dalia fogamzásgátló tabletta. Használta már valaki?

Figyelt kérdés
Most kaptam a nőgyógyászomtól, ezelőtt még nem szedtem fogamzásgátlót. Neten nem sok mindent találtam róla, tapasztalatokat meg egyáltalán nem. Ha valaki néhány sort tudna írni róla, azt megköszönném :)

2012. febr. 28. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Sztem h nincs komolyabb szukseged ne szedd!En nekem a nogyogyasz felirta mivel annyira rendszertelen volt, valamikor minden het, valamikor 3 honap semmi es tobb even keresztul.Nos elkezdtem szedni egy Volina nevu fortelmet egyik bnom se szedte igy velemeny semmi, es 5 honap utan abba kellett hagynom majdnm az osszes mellekhatas kezdett elojonni rajtam, azota ha megvan gorcsolok , es pokoli fajdalmaim vannak.Elotte igaz rendszertelen volt de soha nem fajt,szoval a legjobb ha el se kezded.( plusz a LEGFONTOSABB lehet nem fogsz nekem hinni de a fogamzasgatlo tabletta a nepessegnovekedes csokkentesere szuletett meg , ez a valos oka, ezert is van az mar manapsag hogy egyre tobb no szenved meddosegben illetve nagyon nehezen jon ossze)Szoval , mint notarsad kerlek, ha nem nagyon muszaj ne is kezdd el!!! vagy max fel ev Egyebkent hany eves vagy, ha szabad kerdeznem?:) 18 alatt, folott?
2012. febr. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
18 leszek, másfél éve együtt vagyunk a barátommal, nem egyszer volt már gond az óvszerrel, ezért láttuk értelmesebb megoldásnak ezt. mondta a nőgyógyász is hogy ez új, ezért nem is igen találtam róla neten sem sok mindent.
2012. márc. 3. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!