Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A felfázás miatt görcsöltem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felfázás miatt görcsöltem ennyire, és volt kevesebb vérzésem, vagy lehet, hogy terhes vagyok? Vagy akkor meg se jött volna?

Figyelt kérdés
Nem baj, ha jön a baba, megszakitással védekezünk. De eddig sose lettem terhes.
2012. febr. 29. 09:38
 1/4 mmT ***** válasza:
csak a felfázáshoz tudok hozzászólni: annak olyan tünetei vannak, h állandóan pisilned kell, szúr/csíp pisilés közben, és véres is lehet (ekkor nagyon durván fáj).
2012. febr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem volt ilyen, viszont nagyon fájdalmas mensim van.. ekkor is megtörténhet h felfázás van a dologban..
2012. febr. 29. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom, hogy menj el nőgyógyászhoz (magán vagy sztk-s), ő meg fogja tudni mondani, hogy mi lehet a háttérben.
2012. febr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na, mostanra megindult az erősebb vérzés.. és nem fáj már :)
2012. febr. 29. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!